2726
عنوان

خانم های دارای هنر همسر داری میاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 86 پست
تحصیلات وخانواده وبد دهنی خانواده با خانواده شوهر من مشترک فقط مشروب نمیخورن منم خیلی اذیت شدم

عزیزم چیکار را کردی ک وضعیتت بهتر بشه؟ 

مهربونا میشه با قلب پاکتون 1 صلوات مهمونم کنید مسئله زندگیم حل شه ❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم چیکار را کردی ک وضعیتت بهتر بشه؟ 

شوهرم خداروشکر تفاوت قبول داره وپشتمه بعد ۱۰ سال الان خانوادش اخلاقم میدونن واحترام میزارن زیاد نمیرم تا از برادر شوهرم که بی ادب دور باشم مادرش الان مواظب رفتارش شده

بزرگترین سرمایه زندگی مشترک اعتماد است
شوهرم خداروشکر تفاوت قبول داره وپشتمه بعد ۱۰ سال الان خانوادش اخلاقم میدونن واحترام میزارن زیاد نمیر ...

خیلی عالیه بنظرت اگر چیکارا میکردی زودتر شرایطت بهتر میشد یا چیکارا نمیکردی بهتر بود؟؟ اینکه همسرت پشتته خیلی عالیه 

2728
خیلی عالیه بنظرت اگر چیکارا میکردی زودتر شرایطت بهتر میشد یا چیکارا نمیکردی بهتر بود؟؟ اینکه همسرت پ ...

من عروس اول بودم وقتی جاریم اومد خیلی اذیتم کرد الان خودشون رفتاراش دیدن قبول دارن که مشکل داره من کاریش نداشتم شوهرشو میفرستاد سرمن خودش عقب وا میستاد هیچ کس طرف من نبود الان همه جا مادرش گفته من مهماندار ومودب بودم مشکل مال اون

من عروس اول بودم وقتی جاریم اومد خیلی اذیتم کرد الان خودشون رفتاراش دیدن قبول دارن که مشکل داره من ک ...

خداروشکر ک باز مشخص شده بعضیا خیلی موزمارن 

خداروشکر ک باز مشخص شده بعضیا خیلی موزمارن 

اره حسود چون بیوه بود شوهرش به خا طر کارمندبودن گرفت از شوهر ۷ سال کوچکتر شوهرش کار نمیکنه اوایل میگفت شوهر اولم مثل شوهر تو بوده چار شانه کارشم مثل شوهر تو بود شوهرم وجهه اجتماعی وتحصیلات داره اول باهش صحبت میکردم می رفت بادروغ پشتم میگفت شب عروسیم نه رقصید ۱۰هزار کادو داد میگفت شوهرت داره قسط ما رم بده آخر قسط که ضامندار شوهرم بود نداد فیش خانه مون فروختیم دادیم کلی ضرر کردیم ای خداباور میدونه شوهر فرستاد دعوا فحش ناموس بهم دادکه چرا دفترچه قسط برام آوردی ندادی

اره حسود چون بیوه بود شوهرش به خا طر کارمندبودن گرفت از شوهر ۷ سال کوچکتر شوهرش کار نمیکنه اوایل میگ ...

ای وای خدا صبرت بده با همچین جاری.... 😨😨

1 چیز دیگه ک توی نی نی سایت خیلی نظرم رو جلب میکنه اینکه خانمها از اینکه همسراشون ب خانواده هاشون توجه دارن حساس شدن و واکنش نشون میدن ک این خیلی خیلی خیلی بده و باعث میشه از چشم همسرشون بیافتن و اونا رو ب چشم 1 زن حسود ببینن مردا احترام ب خانواده اشون رو احترام ب خودشون میدونن اگر میخواهید پیش همسرتون عزت و احترام بیشتری داشته باشید ب خانواده ی همسرتون احترام بذارید و اینو ب روی همسرتون بیارید مثلا میدونید مادر شوهرتون هلو دوست داره فصلش ک شد با شوهرتون بیرون رفتین بگید بیا برا مامانت هلو بخریم میدونم ک خیلی دوستداره..... یا ی غذایی پختین ک میدونید مادرشوهرتون یا پدر شوهرتون دوستداره بگید عشقم امروز غذا بيشتر پختم مامانت دوست داره میذارم برا مادرت ببر.... اینجوری شوهرتون بیشتر عاشقتون میشه و در ضمن در رابطه با خانواده ی شما هم رفتارش خیلی بهتر میشه 

اینی ک شما میگید کاملا درسته اما همه ییی زندگی ها ی مسئله داره شما و همسرت ب بلوغ رسیده باشی اما ماد ...

مهم رفتار مادرشوهر و خواهرشوهر نیست، مهم اینه که همسرتون در قبال رفتار بد اون ها چه عکس العملی نشون بده، اگه درست باشه رفتارش یعنی به بلوغ رسیده، اگه نباشه اون مشکل شما و شوهرتونه، نه مشکل شما و مادرشوهر خواهرشوهر

الان مشاوران خانواده میگن اصلا مشکلی به اسم مادرشوهر خواهر شوهر وجود نداره، مشکل شما و شوهرتونه که درست رفتار نکردین

شوهر من همیشه میگه مرد عین ی بچه اس بد رفتار کنی بد میبینی خوب رفتار کنی همونی میشه ک میخوای (اینو ر ...

دلیل نمیشه هر چی شوهر شما بگه درست باشه، یا هر چی شوهر شما بگه در مورد همه ی اقایون صدق کنه

اون میشه سیاست..... سیاست زنانه 

خب منو شما گویا دیدمون کاملا باهم متفاوته،

شما اگه یه کم مطالعه کنی متوجه میشی به این میکن رابطه ی مادر فرزندی که اصلا رابطه ی سالمی نیست برای زندگی مشترک هرچند خانم های ایرانی عاشق این نوع سلطه گرایی یا به قول شما سیاست بازی هستن.