2737
2734
عنوان

خانم های دارای هنر همسر داری میاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 86 پست
یه راز داره اونم هرچی گفتن بگی ""به یه ورم😏"

خخخخخخ اینم ی راهشه راه های رسیدن ب خدا زیاده 😁😁

مهربونا میشه با قلب پاکتون 1 صلوات مهمونم کنید مسئله زندگیم حل شه ❤️❤️

ازدواج در زمان رسیدن به بلوغ فکری

اینجوری دیگه اون چی‌کفت این چی گفت تو چرا اونجوری نگفتی پیش نمیاد، 

اگرم مشکلی پیش بیاد مرد و زن بالغ میدونن چه طور رفتار کنن

وقتی هنوز اون قدر بچه ایم که فکر میکنیم هر حرفی رو نباید بی جواب بذاریم و تعامل با ادم های متفاوت از خودمونو یاد نگرفتیم یعنی زوده واسه ازدواج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من باید شوهر تو تربیت کنی تا با هیچکس مشکلی نداشته باشی

شوهرت اگر بد اخلاق بد دهن و مطیع خانواده باشه اونم ی خانواده ی سطح پایین چی؟ 

2728
ب نظرم ب ۲طرف و شعور بستگی داره .طرف عروسش خوش سر زبون و احترام گیر اما مادرشوهره نمیسازه .برعکس هم ...

دمت گرم نکته ی مهمی رو گفتی اونم بزرگ کردن شخصیت همسر در جمع

2738

خب دوست گلیا بذارید من یکم از ماجرای پیچیده ی زندگیم بگم😁😁 من از یک خانواده ی پرجمعیت هستم همسرم هم نیز... ما همه تحصیل کرده اما اونا خیر فقط یکی از داداشاش تحصیلات خوبی داره... قسم خوردن و فحاشی کردن توی خانواده ی ما از اصل وجود نداشته یعنی قسم ما از بچگی وجدانن بوده و حتی اسم سیستم های تناسلی رو تا بزرگ سالی بلد نبودیم و میگفتیم جای زشت🤭🤭🤭 اما خانواده ی همسرم از مادرش بگیر تا خود همسرم بسیار بد دهن و فحاشن داداشش مشروب خور و معتاد... اون یکی اهل دوست دختر ب تعداد زیاد با اینکه 2 تا بچه داره یکی از داداشا هم کلا لاشخور فقط یکیشون ک با تحصیلاته و سرش ب زندگیش گرمه 

همسرم موجودی غد لج باز و یکدنده عصبی و بد اخلاق سیگاری شدید(اعتیاد هم داشته و ترک کرده) خانواده ی من هیچ کدوم اهل دود نیستن و هرکدوم شغل مهمی دارن ک ذکر نمیکنم 

یکساله ک باهم زندگی می‌کنیم خودش میگه اصلا با قبلانم قابل مقایسه نیست اخلاقم... بسیار آرام و مطیع شده بسیاررر کم فحش میده آرزوش شده سیگار رو ترک کنه الحمدلله و ماشالله از ته دلش دوستم داره 

2706