2726
عنوان

خانم های دارای هنر همسر داری میاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 86 پست
با ۳ماه سابقه کاری همسر داری دخدمت شمام 

سه ماهه ی اول خیلی مهمه چون دونفر از دو خانواده ی متفاوت میخوان یک خانواده ی مشترک تشکیل بدن   شما توی تفاوت هایی ک بهش بر می‌خورید از هر لحاظ چ فرهنگی چ سلیقه ایی و چ خانوادگی چجوری برخورد میکنید؟ 

مهربونا میشه با قلب پاکتون 1 صلوات مهمونم کنید مسئله زندگیم حل شه ❤️❤️
راز موفقیت من اینکه همدیگه رو خیلی دوست داریم سعی میکنیم حتی وقتی دعوا یا بحثمون میشه هیچکدوم داد و ...

این خوبه😂😂😂😂

منو ب خواسته هام برسون لطفا🤗🤗دوست دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من باید سوالات کلی مطرح کنی همه در اون باره تجربه هاشو بگین.

مثلا چجوری مطرح کنم خوبه؟ 

2728
بزار اول سه سال بشه😂زیر یک سال سابقه حساب نمیشه

بیشترین آمار طلاق توی یکسال اول زندگی مشترک هستش عزیز جان 

این خوبه😂😂😂😂

اونا زیادی خودشونو تحویل میگیرن😂انقدر که اونا به خودشون میرسن من نمیرسم 

من نشستم بچه داری میکنم توی ۲۰ سالگی اونام توی ۵۰ سالگی فقط عشق و حال میکن اصن خونه نیستن که

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
راز موفقیتم یه خانوادهی باشعور و بافرهنگ بوده که اومدن خواستگاریم☺️ در کل زندگی مشترک یعنی صبوری تو ...

دمت گرم بانو 👏🏻👏🏻👏🏻

وضعت چجوریه؟ چرا ب اینجا کشیده؟ 

ولش کن حوصله توضیح ندارم 

اما کاش از اولش سیاست بلد بودم مطمئنن موفقتر بودم

الانم باز خوبه خداروشکر ولی خب هر زندگی مشکلات خاص خودشو داره و هیچکس به اید آلش نرسیده

💏
احترام گذاشتن به همسرم  محبت بدون چشمداشت  ناراحتیش ناراحتی خودمه و همیشه تو بدترین شرای ...

آفرین آفرین 👏🏻👏🏻

بیشترین آمار طلاق توی یکسال اول زندگی مشترک هستش عزیز جان 

واسه همین میگم‌بزار یکم بگذره بعد بگو قسر در رفتم😂هنوز اولشه

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
خود شوهرم از اول خوب بود منم همش بهش محبت می کنم اگه از دستش عصبانی شم خودمو کنترل می کنم صب می کنم ...

دقیقا همینه اگر جلوی مرد قلدر بازی در بیاری تا نشکنتت نمیشه ک

تحت هرشرایطی احترامشون رو دارم هیچوقت باهاشون قهر نمیکنم اگه کدورتی پیش بیادمیذارم حسابی آروم که شدن ...

کارت عالیه اینکه نمیذاری ب دلت چیزی بمونه اونم با احترام و در آرامش ن در عصبانیت ک آدم اختیار هیچی رو نداره 

2706