1147
1292

خانم هایی ک توی زمینه ی همسر داری و ارتباط با خانواده ی همسر موفق هستند بیاین  اطلاعاتتون رو ب اشتراک بذاریدو  بگید ک راز موفقیتتون چی بوده 

مهربونا میشه با قلب پاکتون 1 صلوات مهمونم کنید مسئله زندگیم حل شه ❤️❤️

خانواده شوهرم‌بافرهنگن رازی ندارم😕

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279

کاش آقایون هم تو سایت خودشون برای ما خانوما تاپیک میزدن

مثلا میگفتن آقایون دارای هنر همسرداری بیاین تجربه هاتونو بگین و از هم یاد میگرفتن

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم اگه دوست داشتین برای سلامتی نینی نازم یه صلوات بفرستین😘بگین تا منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم😍مرسی مهربونا🤗
1274
با ۳ماه سابقه کاری همسر داری دخدمت شمام 

بزار اول سه سال بشه😂زیر یک سال سابقه حساب نمیشه

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

راز موفقیتم یه خانوادهی باشعور و بافرهنگ بوده که اومدن خواستگاریم☺️

در کل زندگی مشترک یعنی صبوری تو مشکلات یعنی با احترام حرف زدن یعنی فحاشی و خانواده ات و خانواده ام ممنوع یعنی انتظار های بیجا از هم نداشتن 

یعنی با ملایمت رفتار کردن اما در بعضی مسائل مقتدر بودن 

و حفظ نظافت شخصی❤️

و.....

❤منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤یک وکیل 📝ساکن یک 🌴🌴🌴🌴جزیره ی کوچک❤

احترام گذاشتن به همسرم 

محبت بدون چشمداشت 

ناراحتیش ناراحتی خودمه و همیشه تو بدترین شرایط کنارشم نه مقابلش

تمییزی خودم و بچه هان و خونه 

غیب نکردن از خانوادش 

....

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 

خود شوهرم از اول خوب بود

منم همش بهش محبت می کنم اگه از دستش عصبانی شم خودمو کنترل می کنم صب می کنم تموم شه حرصم بعد بهش میگم اگه چیزی ازش بخوام با لوس بازی بهش میگم

نپرس از من چه آمد بر سر عشق                                       جواب من به جز شرمندگی نیست...
1288

تحت هرشرایطی احترامشون رو دارم هیچوقت باهاشون قهر نمیکنم اگه کدورتی پیش بیادمیذارم حسابی آروم که شدن وهمه حرفتشونو زدن خیلی منطقی وآروم کارورفتاری که باعث آزارشون شده روتوجیه میکنم نمیذارم حرفی ته دلم بمونه خیلی قشنگ روشون تاثیرمیذارم

خدایاشکرت که پنجره دلم رابه سوی توبازمی کنم وهوای مهربانی تورانفس میکشم

راستش رو بخواین اینجا وقتی میام و رفتار خانم ها رو میخونم بادهمسراشون خیلی تعجب میکنم و البته اکثرا هم ب طلاق فکر میکنن امروز ی خانم جوون با شوهرش دعواش شده بود و کلی ناراحتی میکرد از دست همسرش در صورتی ک واقعا همسرش یک فرد ایده آل بود و فقط باید یکم رفتار مدبرانه ایی از خودش نشون میداد... و چند مورد دیگه ک دیدم و احساس کردم ک همیچین موضوعی رو مطرح کنم

مهربونا میشه با قلب پاکتون 1 صلوات مهمونم کنید مسئله زندگیم حل شه ❤️❤️
1290