1147
1273
عنوان

خانم های دارای هنر همسر داری میاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 86 پست
احترام گذاشتن به همسرم  محبت بدون چشمداشت  ناراحتیش ناراحتی خودمه و همیشه تو بدترین شرای ...

آفرین آفرین 👏🏻👏🏻

مهربونا میشه با قلب پاکتون 1 صلوات مهمونم کنید مسئله زندگیم حل شه ❤️❤️
بیشترین آمار طلاق توی یکسال اول زندگی مشترک هستش عزیز جان 

واسه همین میگم‌بزار یکم بگذره بعد بگو قسر در رفتم😂هنوز اولشه

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

خود شوهرم از اول خوب بود منم همش بهش محبت می کنم اگه از دستش عصبانی شم خودمو کنترل می کنم صب می کنم ...

دقیقا همینه اگر جلوی مرد قلدر بازی در بیاری تا نشکنتت نمیشه ک

تحت هرشرایطی احترامشون رو دارم هیچوقت باهاشون قهر نمیکنم اگه کدورتی پیش بیادمیذارم حسابی آروم که شدن ...

کارت عالیه اینکه نمیذاری ب دلت چیزی بمونه اونم با احترام و در آرامش ن در عصبانیت ک آدم اختیار هیچی رو نداره 

1291
یه راز داره اونم هرچی گفتن بگی ""به یه ورم😏"

خخخخخخ اینم ی راهشه راه های رسیدن ب خدا زیاده 😁😁

ازدواج در زمان رسیدن به بلوغ فکری

اینجوری دیگه اون چی‌کفت این چی گفت تو چرا اونجوری نگفتی پیش نمیاد، 

اگرم مشکلی پیش بیاد مرد و زن بالغ میدونن چه طور رفتار کنن

وقتی هنوز اون قدر بچه ایم که فکر میکنیم هر حرفی رو نباید بی جواب بذاریم و تعامل با ادم های متفاوت از خودمونو یاد نگرفتیم یعنی زوده واسه ازدواج

به نظر من باید شوهر تو تربیت کنی تا با هیچکس مشکلی نداشته باشی

شوهرت اگر بد اخلاق بد دهن و مطیع خانواده باشه اونم ی خانواده ی سطح پایین چی؟ 

ب نظرم ب ۲طرف و شعور بستگی داره .طرف عروسش خوش سر زبون و احترام گیر اما مادرشوهره نمیسازه .برعکس هم ...

دمت گرم نکته ی مهمی رو گفتی اونم بزرگ کردن شخصیت همسر در جمع

1274

خب دوست گلیا بذارید من یکم از ماجرای پیچیده ی زندگیم بگم😁😁 من از یک خانواده ی پرجمعیت هستم همسرم هم نیز... ما همه تحصیل کرده اما اونا خیر فقط یکی از داداشاش تحصیلات خوبی داره... قسم خوردن و فحاشی کردن توی خانواده ی ما از اصل وجود نداشته یعنی قسم ما از بچگی وجدانن بوده و حتی اسم سیستم های تناسلی رو تا بزرگ سالی بلد نبودیم و میگفتیم جای زشت🤭🤭🤭 اما خانواده ی همسرم از مادرش بگیر تا خود همسرم بسیار بد دهن و فحاشن داداشش مشروب خور و معتاد... اون یکی اهل دوست دختر ب تعداد زیاد با اینکه 2 تا بچه داره یکی از داداشا هم کلا لاشخور فقط یکیشون ک با تحصیلاته و سرش ب زندگیش گرمه 

1226

همسرم موجودی غد لج باز و یکدنده عصبی و بد اخلاق سیگاری شدید(اعتیاد هم داشته و ترک کرده) خانواده ی من هیچ کدوم اهل دود نیستن و هرکدوم شغل مهمی دارن ک ذکر نمیکنم 

یکساله ک باهم زندگی می‌کنیم خودش میگه اصلا با قبلانم قابل مقایسه نیست اخلاقم... بسیار آرام و مطیع شده بسیاررر کم فحش میده آرزوش شده سیگار رو ترک کنه الحمدلله و ماشالله از ته دلش دوستم داره 

1290