1265
1292
عنوان

خانم های دارای هنر همسر داری میاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 650 بازدید | 86 پست
منکه موفق نبودم همش جنگ مادرشوهر بود😁

ای جان خب شما هم خیلی میتونید ب ما کمک کنید فکر میکنید چ چیز هایی باعث درگیریتون می‌شده؟ 

مهربونا میشه با قلب پاکتون 1 صلوات مهمونم کنید مسئله زندگیم حل شه ❤️❤️

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

ب نظرم ب ۲طرف و شعور بستگی داره .طرف عروسش خوش سر زبون و احترام گیر اما مادرشوهره نمیسازه .برعکس هم هست این مورد

ولی درکل بخام بگم اگر ۲طرف نرمال بودن احترام ب نظرم خیلی مهمه و همسرت رو همه جوره حمایت کنی  و اینکه توی دعوای خونواده شوهر ب مسائلی ک ب ما ربطی نداره نباید دخالت بشه چونکه آخرش اونا حرف میزنن و فقط ماییم ک چُس گفتیم😂😂😂😂(فان)

و اینکه همسرتون رو چه تنهایی چه تو جمع همیشه از خوبیهاش بگین و کمتر نقاط ضعف بگین در نهایت میدونه اون رفتاراش بیشتر تو چشمه و بیشتر انجام میده 

این هم تجربیات من

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1291

احترام، غر نزدن، تغافل، گذشت، زبان نرم و ...

البته دو طرفه

آنجا كه بايد سخنِ درست گفت، در خاموشى خيرى نيست، چنانكه در سخن ناآگاهانه نيز خيرى نخواهد بود. 💕 مولا امیر المومنین امام علی (ع)💕
کاش آقایون هم تو سایت خودشون برای ما خانوما تاپیک میزدن مثلا میگفتن آقایون دارای هنر همسرداری بیاین ...

ای کااااش اینجوری میشد ک متاسفانه نمیشه اما من حرفم اینه توی درگیری زن و مرد... زن بیشتر آسیب میبینه پس ما زنها باید یاد بگیریم ک چجوری فاتح زندگیمون باشیم خدا مکری ک ب زن داده ب مرد نداده

راز موفقیت من اینکه همدیگه رو خیلی دوست داریم سعی میکنیم حتی وقتی دعوا یا بحثمون میشه هیچکدوم داد و فریاد نکنیم و آروم صحبت کنیم و اینکه مادرشوهرم با مادرم دوست خیلی صمیمین و کلا باهم هستن زیاد کاری به من ندارن😂

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من زنی ۲۰ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرد ومن مادردختری به نام سِودا شدم و  درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به عهده دارم 
ای کااااش اینجوری میشد ک متاسفانه نمیشه اما من حرفم اینه توی درگیری زن و مرد... زن بیشتر آسیب میبینه ...

مکر ک نمیشه گفت ب نظرم این ب دست آوردن قلق همسره و اینکه بیشتر مگاز در دوست داشتن وارد شدنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1315
با ۳ماه سابقه کاری همسر داری دخدمت شمام 

سه ماهه ی اول خیلی مهمه چون دونفر از دو خانواده ی متفاوت میخوان یک خانواده ی مشترک تشکیل بدن   شما توی تفاوت هایی ک بهش بر می‌خورید از هر لحاظ چ فرهنگی چ سلیقه ایی و چ خانوادگی چجوری برخورد میکنید؟ 

راز موفقیت من اینکه همدیگه رو خیلی دوست داریم سعی میکنیم حتی وقتی دعوا یا بحثمون میشه هیچکدوم داد و ...

این خوبه😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نظر من باید سوالات کلی مطرح کنی همه در اون باره تجربه هاشو بگین.

مثلا چجوری مطرح کنم خوبه؟ 

1226
بزار اول سه سال بشه😂زیر یک سال سابقه حساب نمیشه

بیشترین آمار طلاق توی یکسال اول زندگی مشترک هستش عزیز جان 

این خوبه😂😂😂😂

اونا زیادی خودشونو تحویل میگیرن😂انقدر که اونا به خودشون میرسن من نمیرسم 

من نشستم بچه داری میکنم توی ۲۰ سالگی اونام توی ۵۰ سالگی فقط عشق و حال میکن اصن خونه نیستن که

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من زنی ۲۰ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرد ومن مادردختری به نام سِودا شدم و  درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به عهده دارم 
راز موفقیتم یه خانوادهی باشعور و بافرهنگ بوده که اومدن خواستگاریم☺️ در کل زندگی مشترک یعنی صبوری تو ...

دمت گرم بانو 👏🏻👏🏻👏🏻

وضعت چجوریه؟ چرا ب اینجا کشیده؟ 

ولش کن حوصله توضیح ندارم 

اما کاش از اولش سیاست بلد بودم مطمئنن موفقتر بودم

الانم باز خوبه خداروشکر ولی خب هر زندگی مشکلات خاص خودشو داره و هیچکس به اید آلش نرسیده

💏
1280