2726
عنوان

خانمهایی که بچه 4ساله دارید لطفا یک لحظه بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 37 پست
نه خودم گرفتم. هر روز نمیدم. روزایی که ماست یا شیر کم بخوره میدم یه قاشق کوچیک در حد پنج میل

میگن بلند مدت واسه کلیه مضر. کاش با مواد غدای کلسیم بدنش تا مین کنید  مثلا کنجد سرشار از کلسیم واگه اشتباه نکنم ۷برابر شیر کلسیم داره

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینم درسته .داداش خودم تو دوران راهنمایی قدش کوتاه بود یه دفعه دوران دبیرستان بلند شد. الان ماشالا 1 ...

اتفاقا من خودم همینطوربودم توسن بلوغ رشدکردم طوری که هرکس منومیدید باورنمیکرد ,یکدفعه قدکشیدم ,قبلش همیشه قدم کوتاه ترازهمسنام بود

میگن بلند مدت واسه کلیه مضر. کاش با مواد غدای کلسیم بدنش تا مین کنید  مثلا کنجد سرشار از کلسیم ...

من مدام نمیدم. میگم مثلا تو هفته دوبار یا بعضی وقتام میبینی ندادم اصلا. اتفاقا کنجد خیلی دوست داره. 

خوشحالی یعنی ....
2728
اخه بد غذا شد. منم روش حساس شدم. من غذاهای مقوی زیاد میدمش. هفته ای دوبار یا سه بار گوشت قرمز ماهیچه ...

افرین مادر نمونه 

بچه منم بسیار بد غذاس وزن تولد ۳.۵ بود الان ۱۳ کیلوهه.دیگه ولش کردم خسته شدم از این بد عذایی اخه تا کی بدوم دنبالش یا با گوشی بهش غذا بدم. مادر بی حوصله ایمم ولی دلم اشوبه

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
افرین مادر نمونه  بچه منم بسیار بد غذاس وزن تولد ۳.۵ بود الان ۱۳ کیلوهه.دیگه ولش کردم خسته شدم ...

منم گاهی با گوشی بهش غذا میدم. نمیدونید چقد سختی کشیدم بخدا. هر کاری شما فکر کنید کردم تا غذا بخوره از اب بازی تا گوشی و صندلی غذا, کل آشپزونه رو  بهم میریختم براش میاوردم بازی میکرد تاچند لقمه بخوره. خداروشکر الان بهتره. ولی گوشی زیاد نگاه میکنه. اونم باید روش کار کنم بگیرم ازش

خوشحالی یعنی ....