2703
2553
عنوان

خانمهایی که بچه 4ساله دارید لطفا یک لحظه بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 37 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی چ جور حساسی ماشالله قد و وزنش عالیع

اخه بد غذا شد. منم روش حساس شدم. من غذاهای مقوی زیاد میدمش. هفته ای دوبار یا سه بار گوشت قرمز ماهیچه, بلدرچین, کبک, ماهی, میگو, هر روز دوبار شیر یا شیر و ماست میدم. اگه یه روز شیر کمتر بخوره یه قاشق کوچیک شربت کلسیم میدمش. پسته یا گردو یا بادام هر روز یکیش میدمش یا دو نوع.. میوه هم که حتما. 

خوشحالی یعنی ....
2720
2714
مشکل نداره یعنی ؟منم بگیرم,ایرانی یا خارجی

با دکترش مشورت کن. نمیتونم بگم اشکال داره یا نه. بعدا خدایی نکرده چیزی بشه. من شربت استئو کر میدم(osteocare). با دکترش مشورت کن اگه گفت بگیر. من تو هفته مثلا سه بار میدم 

خوشحالی یعنی ....
پس قدپسرمن کمه !!!!!

از الان نمیشه نطر حتمی داد پسر خواهر شوهر من تا ۱۳ سالگی قدمتوسط رو ب پایین داشت ولی الان ۱۸ سالش ماشالله خیلی خیلی بلند شده 

تغذیه خیلی مهم هفته ای حداقل ۳بار پای مرغ براش بپز،سنجد پودر کن با کنجد ک سر شار از کلسیم صبحا بعد ی لیوان شیر ی قاشق بده بهش خیلی تاثیر داره،من همیشه ت شیرش شیره ی انگور یا عسل یا شیره خرما میریزم جای شکر

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
از الان نمیشه نطر حتمی داد پسر خواهر شوهر من تا ۱۳ سالگی قدمتوسط رو ب پایین داشت ولی الان ۱۸ سالش ما ...

اینم درسته .داداش خودم تو دوران راهنمایی قدش کوتاه بود یه دفعه دوران دبیرستان بلند شد. الان ماشالا 183هست. به تغذیش برس.. اب پرتقال. بادام. تخم شربت. پودر سنجد. شیر. ماست. پنیر. زیاد بده بهش

خوشحالی یعنی ....
با دکترش مشورت کن. نمیتونم بگم اشکال داره یا نه. بعدا خدایی نکرده چیزی بشه. من شربت استئو کر میدم(os ...

دکتر برا دندونش ویتامین دی داده بود ویتامین دادم دوسانتی به قدش اضافه شد خونمون خیلی آفتاب نداره فکرمیکنم شاید ویتامین دی کم داشته باشه چون شیرمیخوره 

2706