1147
1254
شماخوبی مابد

واااا با همه دعوا داریا 

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما هم خوبه 

بیخیال بابا خودتو ناراحت نکن ارزش ندارن این ادما.‌‌یه جوری حرف زده انگار باهات خصومت شخصی داشته 😐

بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزهای تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

ناراحت نباش عزیزم 

ملت بی اعصابن 

یه باریم یکی به من گفت کبری چهل ساله از دوقوز اباد با کلاس پنجم ابتدایی سواد😂

میگذره

سید حسن نصرالله:ما دولتی که نه،قریه ای که نه،مزرعه ای که نه،حتی طویله ای به اسم《اسرائیل》را هم مشروع نمی دانیم........................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
1258

مگه دیپلم چشه...یه زمانی واسه خودش کلی بود...شخصیت آدما با برخوردشون سنجیده میشه نه مدرک تحصیلیشون

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

مگه شماحرفی از غنی سازی اورانیوم زدی؟فکر کنم میخواسته تویه تاپیک دیگه پست بزاره .من هیچ ربطی بین موضوع تاپیک شما وحرف اون اقاپیدانکردم 

99/8/17یه روزعالی ، یه اتفاق عالی.روزی که خدای خوبم معجزشونشونم میده
8
بله خوندم ببچاره خود درگیری داشت 😑

اره نمیدونم چش بود اون کاربر این بنده خدا هیچی نگفته بود اصن 😐

بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزهای تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم

اولا تحصیلات شعور نمیاره ک کسی بخواهد بخاطر دیپلمه بودن کسی رو تحقیر کنه! دوما بیخیال شو دوستم، که خودت راحت تری.. بحث با آدمای این چنینی فقط آب در هاون کوفتن است و بس..

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
شماخوب باشه

نه شما خوب باشه 

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما هم خوبه 
1167
جانم 

میخاستیم دسته جمعی برای شفات دعاکنیم

گفتیم خودتون هم باشین

خدایاازتوممنونم بخاطرمهربونیات ومعجزه های زندگیم تواوج ناامیدی.....خدایاهمیشه هواموداشته باش
1280