1265
1273

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1258

بیخیال 

شخصیت های این تیپی زیاده 

گاهی اوقات هم دلشون از جایی دیگه پره و میان اینجا تا خالی شن عیبی نداره پیش میاد به من هم خیلی ترکش اصابت کرده😁

❤منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤یک وکیل 📝ساکن یک 🌴🌴🌴🌴جزیره ی کوچک❤

چراعظمتشون رودرتحقیربقیه میبینن

چه روح کوچیکی دارن واقعا

بعضیانه همه نی نی سایتی هاواقعاپرازحسادت وعقده  هستن

خدایاازتوممنونم بخاطرمهربونیات ومعجزه های زندگیم تواوج ناامیدی.....خدایاهمیشه هواموداشته باش

امروز همه قاطینا هی تاپیک میزنید اسکرین میزارید

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما هم خوبه 
8

جالبه برام  منم با یه سری این مدلی روبرو شدم...بدون اینکه بدونن مدرکت چیه قضاوت میکنن....فکر میکنن فقط خودشون میدونن

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

یه بارم یکی چون من گفتم روانشناسم فحش بارونم کرد. زورشون تو اجتماع به اطرافیانشون نمی رسه میان اینجا خالی می کنن.

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
1257
از پبام خودتم عکس بذار بهتر نظر بدیم🤔🤨

تاپیک قبلیش رو بخونید

بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزهای تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم

چی شده ؟

👑من یک آفرودیتم👱💋💅💄👠👙🎀🌟👑🍻🍸👢👒🍷👑   �� آفرودیت یعنی زندگی 💫زندگی یعنی آفرودیت💫  این دو تا در هم تنیده اند💍مگه میشه کسی کنارآفرودیت تایپ باشه و حال دلش خوب نباشه ؟😗🙃😎  اونایی هم ک به آفرودیتها لقب های گوناگون و زشتی میدن حسودن😒  😐😐😐😂😂                             ❌⬅لدفا هراها و آتناهای متعصب نیان سمت من ......مرسی اه😁                                           من یک آفرودیتم 🍻🎀 از آرایش کردن 🎀لاک زدن 🎀لباس های جذاب و رنگارنگ پوشیدن 🎀رقصیدن🎀 رویایی بودن 🎀  تفریح و شیطنت  لذت میبرم 🎀�🎀من یک زن شادم ✔انرژی زنانه من آفرودیته و من حتی اگر هزار تا دختر داشته باشم همشونو مثل خودم بار میارم 👑 تا لذت ببرند از زندگی و زنانگی 😘💋💋💋💋💋❤ تا دنیا پر شه از آفرودیت ها❤          اگر خواستین به تاپیک 👈  ❤آفرودیتها❤ سر بزنید 👒💍😘😘😘😘
چراعظمتشون رودرتحقیربقیه میبینن چه روح کوچیکی دارن واقعا بعضیانه همه نی نی سایتی هاواقعاپرازحسادت ...

بحث چی بوده مگه..

پسری دارم شاه نداره😍صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋به کَس کسونش نمیدم😍 به همه نشونش نمیدم😍 شاه اومده با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔
1220