2703
2553
عنوان

حلیم با شکر یا نمک 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1510 بازدید | 148 پست
با نمك خنده داره، اونقدر خنده دار كه تا همين امسال نشنيده بودم حليم با نمك ميخورن اينجا فهميدم

خنده دار اینه که تفاوت ذائقه ها براتون عجیبه🙄

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خنده دار اینه که تفاوت ذائقه ها براتون عجیبه🙄

اره واقعا برام عجيب بود چون نشنيده بودم و نديده بودم تا حالا، 

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
حلیم فقط با شکر و دارچین...یا با شیره انگور و دارچین+کره یا روغن

اوه اوه با شیره انگور ک میترکونه انقد ک انرژی زا میشه😂

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
اوه اوه با شیره انگور ک میترکونه انقد ک انرژی زا میشه😂

خخخ اره خیلییییی

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله
2714
تست كن ميبيني . منكه سه تا ليوان دوغ محلي با گوش فيل خوردم بعد تست 🤣🤣🤣🤣تازه بد ذائقه ام 😐😂

برادرشوهرم اصفهان بود خدمتش انقدر از گوش فیل با دوغ تعریف میکنه که نگو ولی من با دوغ نخوردم تا حالا

نذر سوره اسرا دارم.۵تا مونده اگه کسی میتونه کمک کنه اگه خواستید بخونید لطفا بهم بگید...ممنون
ما اش رشته رو رو برنج میریزیم ...کنارشم به جای سالاد عسل میذاریم...خیلی خوشمزه میشه

شوخی میکنی دیگه

ما نيشابوري هستيم ،بله روي حليم براي تزيينش قيمه ميريزن ولي واااقعا خوشمزس والبته فقط هم بانمك ميخوريم 

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین

خب چرا بحث میکنید؟

یکی شیرین دوست داره یکی نمکی، مثل دلمه.

من خودم لب به غذای شیرین نمیزنم

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
حلیم با آبگوشت😑

ما حلیمو با کشک و بادمجون به اضافه کمی خیارشور میخوریم

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله

انقد چیزای عجیب تر گفتین الان بنظرم حلیم با قیمه خیلیم ناجور ب نظر نمیاد😂

2706