2733
2734
عنوان

حلیم با شکر یا نمک 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1510 بازدید | 148 پست

حالا ک اینجوریه اعتراف میکنم منم کوکوسیبزمینیو با پنیر  و ابلیمو میخورم ..عالیه😂

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
اخه گوش فیل شیرینه  .. دوغ ترشه ... چجوری خوشمزه میشه😐😐😐

تست كن ميبيني .

منكه سه تا ليوان دوغ محلي با گوش فيل خوردم بعد تست 🤣🤣🤣🤣تازه بد ذائقه ام 😐😂

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا خیلی بد جوریه...ادم یاد محتویات مخلوط شده معده میفته    

خب عزیزم یه عده اینطوری دوست دارن حتما، به نظرت اینطوری گفتن درسته؟

منم برام قابل باور نیست اما ..

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2731
عاقا خدایی ی بار با دارچین و شکر🙄...

خوردم بابا!!!چندبار تو مهمونی روم نشده نمک بزنم با شکرو دارچین خوردم.😐به زور رفته پایین.😣

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2738
حالا ک اینجوریه اعتراف میکنم منم کوکوسیبزمینیو با پنیر  و ابلیمو میخورم ..عالیه😂

من کوکوسیب زمینی روباسس فرانسوی میخورم آی خوشمزه میشه😋

ای مهربان تراز پدرومادرم❤حسین(ع)❤
ساغولاسان جیران😍⁦☺️⁩

وار اولاسان.گوزیمسن.😉

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
با شکر خنده دارتره که حلیم شیرین😐

با نمك خنده داره، اونقدر خنده دار كه تا همين امسال نشنيده بودم حليم با نمك ميخورن اينجا فهميدم

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
2706