2703
2553
عنوان

حلیم با شکر یا نمک 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1510 بازدید | 148 پست
فقط نمک  اصلا نمی فهمم‌ چجوری با شکر میخورین؟؟مگه داخلش گوشت نیست؟؟گوشت با شکر آخه؟

وای با شکر فوق العادش ..وااییی

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نگو نخوردی کلک 😋 پیازم با چای شیرین میخوریم 😓

پياز رو خوردم با چاي شيرين ولي كله پاچه واقعا نه🤭🤭🤭🤣🤣

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
2720

ما خودمون با شکر

پسرم با نمک

ولی کلا خیلی اوقات حلیم رو با عدسی با هم میخوریم

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
من کلا از حلیم خوشم نمیاد ولی اگه بخورم با قیمه و دارچین میخورم که مزش قابل تحمل بشه

😯😯😯😯😯😮😮😮

هوا یه جوری عالیه که آدم میتونه چهل تا شکست عشقی رو باهم بخوره....چهل تا دیگم سفارش بده😌😫
2714
منم ازوقتی فهمیدم دیگه آدم قبل نشدم ولی حلیم جاست با دوز😁😋

بیر داناسان.نارداناسان.👍👍👍👍

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
من کلا از حلیم خوشم نمیاد ولی اگه بخورم با قیمه و دارچین میخورم که مزش قابل تحمل بشه

خب اون ک دیگه مزه حلیم نمیده ..مزه قیمه میده ..

با برنج بخورین قیمه رو خب

عصن کی کشفش کرد حلیم با قیمه رو ... 

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
چرا،،،،اکثر جاها با قیمس،،،مگه اینکه طرف بگه قیمه نذار،،مثل خودم،،که باشکر میخورم

واقعا تو شهر ما کسی با قیمه حلیم نمیخوره!

شاید شهر همسر شما اینطورین. فکر کنم نیشابور اینطوری باشه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
ولی خداییش اونایی ک حلیم و با نمک میخورین😩 ی بار با شکر امتحان کنید بخدا خوشمزه تره😃😃😃😃

نیست.حالت تهوع میگیرم.😣

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706