2703
2553
عنوان

حلیم با شکر یا نمک 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1510 بازدید | 148 پست
ما کله پاچه رو با خامه و عسل میخوریم 😓

وای آلای😂😂😂😂😂

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم ازوقتی فهمیدم دیگه آدم قبل نشدم ولی حلیم جاست با دوز😁😋

دوز چیه 😳

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
خراسانیا اینجوری میخورن

نه من خراسانی ام اصلا ندیدم با قیمه

فقط نمک 

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2714

اتفاقا من از ی مشهدی پرسیدم اخه چجوری این غذا رو میخورین خیلی چندشه😩😩گفت ما دیگه ذائقمون عادت کرده😩😨

ینی خودشم قبول داشت برای ماها غیر قابل پذیرشه😐

داداشمم امتحان کرده بود میگفت افتضاحه مزش🙄

نه من خراسانی ام اصلا ندیدم با قیمه فقط نمک 

چرا،،،،اکثر جاها با قیمس،،،مگه اینکه طرف بگه قیمه نذار،،مثل خودم،،که باشکر میخورم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

من کلا از حلیم خوشم نمیاد ولی اگه بخورم با قیمه و دارچین میخورم که مزش قابل تحمل بشه

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
2706