1147
1273
عنوان

حلیم با شکر یا نمک 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1125 بازدید | 148 پست
با نمك خنده داره، اونقدر خنده دار كه تا همين امسال نشنيده بودم حليم با نمك ميخورن اينجا فهميدم

خنده دار اینه که تفاوت ذائقه ها براتون عجیبه🙄

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤

عمل لیپوماتیک تحت نظر پزشک مطرح کشور

( 02144670629)

خنده دار اینه که تفاوت ذائقه ها براتون عجیبه🙄

اره واقعا برام عجيب بود چون نشنيده بودم و نديده بودم تا حالا، 

كلمات فوق تهوع آور>> استفاده ممنوع⛔️ ١.آقايي ٢.همسري  ٣.شوشو  ٤.اسي.  ٥.دوست /ندوس ٦.خووو ٧.نميري تو /خدا نكشتت(كلمه ي معروف زن عموها شما با سن كم بكار نبريد لطفا🤢)  +من توام يا تو مني +آز (ازمايش) + سز(سزارين) و اينك پس از درخواست هاي مكرر توجه شمارو جلب ميكنم به منفور ترين كلمه>>> پري 🤦‍♀️
1258
حلیم فقط با شکر و دارچین...یا با شیره انگور و دارچین+کره یا روغن

اوه اوه با شیره انگور ک میترکونه انقد ک انرژی زا میشه😂

هموطن دوش بگیر..تو کشمش نیستی که ملت با عرقت حال کنن😐
اوه اوه با شیره انگور ک میترکونه انقد ک انرژی زا میشه😂

خخخ اره خیلییییی

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله
تست كن ميبيني . منكه سه تا ليوان دوغ محلي با گوش فيل خوردم بعد تست 🤣🤣🤣🤣تازه بد ذائقه ام 😐😂

برادرشوهرم اصفهان بود خدمتش انقدر از گوش فیل با دوغ تعریف میکنه که نگو ولی من با دوغ نخوردم تا حالا

مستاجرم.باید تخلیه کنیم رهنمون خیلی کمه تروخدا دعا کنید جوربشه😢😢😢😭😭😭😭😭
ما اش رشته رو رو برنج میریزیم ...کنارشم به جای سالاد عسل میذاریم...خیلی خوشمزه میشه

شوخی میکنی دیگه

هموطن دوش بگیر..تو کشمش نیستی که ملت با عرقت حال کنن😐
8

ما نيشابوري هستيم ،بله روي حليم براي تزيينش قيمه ميريزن ولي واااقعا خوشمزس والبته فقط هم بانمك ميخوريم 

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین

خب چرا بحث میکنید؟

یکی شیرین دوست داره یکی نمکی، مثل دلمه.

من خودم لب به غذای شیرین نمیزنم

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حس شیرین و مبهمی دارد😍تپش قلب تو درون دلم 
حلیم با آبگوشت😑

ما حلیمو با کشک و بادمجون به اضافه کمی خیارشور میخوریم

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله
1257
بعضیا میگن خوشمزه میشه ولی شخصا نخوردم و نمی خورم  و بنظرم معدم  هنگ کنه با خوردنش🙄

انقد خوشمزس با قیمه ک نگو😋😋اوف دلم خواس

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیا تو این تاپیک نظرتو بده😐❤

وای نه اینجا همه حلیم با شکره ما با نمک میخوریم دلم حلیم خواس چند روز پیش ب شوهرم گفتم حلیم بخر خرید تا شیرینه حالم بد شد خب اخه شکر روش میریختی یا هیچی نمیزدن هر کی خواست شکر هرکی خواست نمک مگ نمیدونن بعضیا با نمک میخورن😣

1241