1147
1267
عنوان

حلیم با شکر یا نمک 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1126 بازدید | 148 پست
واقعا خنده داره حليم با نمك , من اولش كه شنيده بودم فكر ميكردم شوخيه، تا اينكه تو اين سايت ...

با شکر خنده دارتره که حلیم شیرین😐

زندگیمون فقط شده برو خدا رو شکر کن که سالمی😐

اتفاقا من از ی مشهدی پرسیدم اخه چجوری این غذا رو میخورین خیلی چندشه😩😩گفت ما دیگه ذائقمون عادت کرده😩😨

ینی خودشم قبول داشت برای ماها غیر قابل پذیرشه😐

داداشمم امتحان کرده بود میگفت افتضاحه مزش🙄

ᓘــבایــا اگه ᓄـیــشـב بجز برڪت פـرڪتـᓄ از ᓘـوבت بوב ᓄــᓄـنونت ᓄـیــشـבـᓄ       

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

نه من خراسانی ام اصلا ندیدم با قیمه فقط نمک 

چرا،،،،اکثر جاها با قیمس،،،مگه اینکه طرف بگه قیمه نذار،،مثل خودم،،که باشکر میخورم

به بعضیام باس گفت:یکم آدم باش،،،،تنوعی بشه واسه خریتت😐

من کلا از حلیم خوشم نمیاد ولی اگه بخورم با قیمه و دارچین میخورم که مزش قابل تحمل بشه

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
1279
فقط نمک  اصلا نمی فهمم‌ چجوری با شکر میخورین؟؟مگه داخلش گوشت نیست؟؟گوشت با شکر آخه؟

وای با شکر فوق العادش ..وااییی

هموطن دوش بگیر..تو کشمش نیستی که ملت با عرقت حال کنن😐
نگو نخوردی کلک 😋 پیازم با چای شیرین میخوریم 😓

پياز رو خوردم با چاي شيرين ولي كله پاچه واقعا نه🤭🤭🤭🤣🤣

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

ولی خداییش اونایی ک حلیم و با نمک میخورین😩

ی بار با شکر امتحان کنید بخدا خوشمزه تره😃😃😃😃

ᓘــבایــا اگه ᓄـیــشـב بجز برڪت פـرڪتـᓄ از ᓘـوבت بوב ᓄــᓄـنونت ᓄـیــشـבـᓄ       
8

ما خودمون با شکر

پسرم با نمک

ولی کلا خیلی اوقات حلیم رو با عدسی با هم میخوریم

سیل اومده😔 کلی از هموطنانمون رو در کام خودش برده و مصیبت زده کرده😭😭 اون وقت ی عده این وسط مشغول ماهیگیری سیاسی هستن😐😖 عزیز من وسط سیل ماهی میگیری حداقل ماهی درست بگیر نه ماهی عوضی😱😳اونم به تاسی از سلبریتیهای بی سواد و نان به نرخ روز خور😒😒 عزیزم اونا واسه گرفتن اقامت آمریکا ناچارن فحش به کشورشون بدن و به به و چه چه دشمن رو بکنن..من و تو چی ؟؟ صرفا جهت استحضار: ایران: در برف سال ۱۳۵۰(توجه کنید به سالش☺️) که نوکر آمریکا بودیم ۴۰۰۰ ایرانی کشته شدند و ۲۰۰ روستا زیر برف ناپدید شد😔😱 ✅آمریکا: حدود ۲ سال پیش در آمریکا سیل ماریا اتفاق افتاد که باعث تخریب ده‌ها هزار خانه و کشته‌ شدن ۳۰۰۰ آمریکایی و خسارت ۹۱ میلیارد دلاری شد(آمارهای رسمی خیییلی کمتر اعلام کردند ولی بعد فرماندار پروتریکو آمار ۵۰ برابری تلفات رو پذیرفت و بهش اعتراف کرد)😔😱 چین: سال ۱۹۹۸ بر اثر سیل در بخشی از جنوب چین بیش از ۴ هزار نفر جانشان را از دست دادند😔😱 ژاپن: چند ماه قبل (تیر۹۷) بر اثر سیل در ژاپن ۲۰۹ نفر جان خود را از دست دادند😔😱 کانادا: چندماه قبل (تیر۹۷) موج گرما در شهر یک و نیم میلیون نفری مونترئال و استان کبک کانادا ۷۰‌نفر را به کام مرگ کشاند😔😱 نکنه اینا هم جمعه به جمعه مرگ بر این و ان میگن؟؟؟؟🤔😏 اندکی تعقل و تامل🙏 چشم و گوش بسته دنبال حرف سلبریتیهای بی سواد نریم..اونا مجبورن بیچاره ها مجبووور..(یک بند از قانون پذیرش اقامت اثبات وفاداری به آمریکا و مخالفت با ج.ا.ا طی فعالیتهای مجازی هست😏) درکشون کن بد بختها رو که ناچارن به وطن فروشی.. ولی با طنابشون تو چاه نریم...قبلا که چوبش رو خوردیم..😔😕 ❤️❗️خدا در قرآن به کافران و ظالمان لعنت می فرسته و براشون آرزوی مرگ می کنه...ما از خدا بیشتر سرمون میشه نعوذ بالله؟؟❗️❤️
من کلا از حلیم خوشم نمیاد ولی اگه بخورم با قیمه و دارچین میخورم که مزش قابل تحمل بشه

😯😯😯😯😯😮😮😮

اگه پست کم میذارم...دلیل بر غیرفعال بودنم‌ نیست....   خدا شاهده میترسم وابستم شین     

خب اون ک دیگه مزه حلیم نمیده ..مزه قیمه میده ..

با برنج بخورین قیمه رو خب

عصن کی کشفش کرد حلیم با قیمه رو ... 

هموطن دوش بگیر..تو کشمش نیستی که ملت با عرقت حال کنن😐
1264
ولی خداییش اونایی ک حلیم و با نمک میخورین😩 ی بار با شکر امتحان کنید بخدا خوشمزه تره😃😃😃😃

من امتحان کردم اصلا خوشمزه تر نیست

زندگیمون فقط شده برو خدا رو شکر کن که سالمی😐
چرا،،،،اکثر جاها با قیمس،،،مگه اینکه طرف بگه قیمه نذار،،مثل خودم،،که باشکر میخورم

واقعا تو شهر ما کسی با قیمه حلیم نمیخوره!

شاید شهر همسر شما اینطورین. فکر کنم نیشابور اینطوری باشه

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حس شیرین و مبهمی دارد😍تپش قلب تو درون دلم