1421
1411

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

خير

نظرسنجي اسم دخترم،ي دقه فقط وقتتون رو ميگيرهاينقد بعضيا اينجا حرص شون دراومده ك مدام پيگير تاپيكامونن روزي دوبار چك ميكنن تاپيكا رو 😂منتظرن ادم تاپيك خيانت بزنه بدبختي بزنه بي پولي برنه شوهر بد بزنه😂مرسي ك درگير مايي برو چيزي گيرت نمياد😂
1401
1432

تاپیک آخرشو باور نکردم

امضامو بخونید لطفا گل گلی ها 😍😍😍😍😍😍  سلام برای شفای مامانم یه صلوات میفرستین😚😘😍لطفا اگر مخالف نظرات بنده هستید ریپلای نکنید چون این روزا اصلا حال و حوصله بحث ندارم 😣😣😣نه شما از نظرات خودتون کوتاه میاید نه من🙃🙃🙃🙃 اگر تاپیک ختم صلوات و دعا و اذکار بود منو منشن کنید ممنون😍😍😍😍هرکس تو امضاش صلوات میخواد برا حاجتش من ببینم میفرستم فقط حوصله ندارم اعلام کنم  😄😄😄مرسی امضامو خوندید😌😌😌
1387

واقعا یجوری عن این یلدارو دراوردید ک بوش کله سایتو برداشته👎

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
1364