2726
عنوان

خانواده شوهر

335 بازدید | 23 پست

باهم تویک ساختمون زندگی میکنیم هروز ب ی بهونه میان جلودر خونمون پسرم تا صداشونو مشنوه باگریه میره بالا میگ مامانمم بیاد. امروز مادرشوهرم اومده میبینم پاشو گچ کرده میگ واس امشب میخوام مهمون دعوت کنم بیا کمک اخه بگوالان موقعیته مهمونه.. رفتیم بالا پسرم شیطونی میکنه برادرشوهرم همش دعواش میکرد بچم ب پدرشوهرم میگ بیابریم بیرون رفتن ی دوری زدن و اومد پایین خواست بخوابه بچم نزاشت چندباراشکشو دراورد بزور پرتش کرد اونطرف بچه ام گریه کرد گفت دیگ مهرسام نیاربالا میخوام بخوابم تقصیره تو.... حالانرمم تیک میندازه ک نمیاد. چندماه پیشم مادرشوهرم کمرشو عمل کرد پدرمنو دراوردن دودقیقه دیر میرفتم پدرشوهرم تیک مینداخت بچمم دعوامیکردن. اینسری دیگ نمیرم بیشعور اعصابمو خورد کرده چند روزه میادمیخوابه پایین نمیتونم بکارام برسم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تلاش کنید ک  همسرتونو با زبون نرم و ملایم  راضی کنید ب مستقل شدن 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728

همونجا می گفتی من نمی خواستم بیام مادرجون گفت بیا 

بعدم بچتو برمیداشتی می رفتی خونت

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘

خونتو جدا کن

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏
تلاش کنید ک  همسرتونو با زبون نرم و ملایم  راضی کنید ب مستقل شدن

کستقلم باشیم همینه وضعیت. کسی ک مشکل داره از راه دورم کرم میریزه.. شوهرم اومد میگم ازم توقع نداشته باش برم بالا هم بچه رو دعوامیکنن هم بابات گفته تقصیرتو مهرسامو نیاربالا

تیکه بندازن 

مگه نان شما را میدن 

همچین برخورد زشتی میبینی و باز میری 

همینه دیگه زیاد که برید احترام کم میشه 

کم برید سنگین برید 

دو بار تیکه میندازن بعد میفهمن این تو بمیری دیگه از اون تو بمیریا نیست

نرید 

بچتون را خودتون ببرید بگردونید 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
یا پیغمبر خداروشکر باز صبرت زیاده من اصلا صبر ندارم . زود رنجم هستم زود ناراحت میشم .شاید خدا خرشو ش ...

منم زودرنجم زود ناراحت میشم فهمیدن ناراحت میشم بچمو دعوامیکنن مگ من نوووکرم اعصابم از پدرشوهرم خورده

کستقلم باشیم همینه وضعیت. کسی ک مشکل داره از راه دورم کرم میریزه.. شوهرم اومد میگم ازم توقع نداشته ب ...

کستقل  

ببخشید ولی واقعا خندیدم میدونم جز کلمات گوشتی هست ولی من از لحاظ منفی داشتم تلفظ میکردم

😭
خونه ی خودم همین حرف رو زد.. 

بچتو بر میداشتی میرفتی تو اتاق 

اینطوری می فهمیدن حق ندارن به بچت کوچیک ترین حرفی بزنن

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
2706