2726
عنوان

بچه ها بیاین خاطره بگیم💪🤓

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 24 پست

من واسه اولین بارداریم بی بی چک زدم مثبت نشد رفتم دکتر هی امپول میداد بزنم پری بشم نشدم گفت برو ازمایش رفتم ازمایش وقتی گفت مثبته نشستم کلی گریه کردم همه فکر کردن از دوست پسرم بوده که انقدر ناراحتم چون سنمم کم بود ولی وقتی به شوهرم گفتم انقدر ذوق کرد که منم یادم رفت ناراحتیم

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
اره اینجا خانما گذاشتن تازه روی تختو وسط پذیرایی روی مبل و میز میزارن ازش عکس میگیرن😖😖😖😖😩😩😩😩 ...

😂😂😂منم عکس گرفتم دوس داری بدم عکسشو 

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلامت باشي عزيزم❤️ حالا استرس داشتم به مامانم بگم چون گفته بود زرت اول ازدواجت بچه دار نشي كه كشتمت ...

😂😂😂منم انقدر بدم میومد اول ازدواج باردار بشم همه اش میگفتم اینا هولن از اول زندگی چیه بچه داری اخه انقدر بقیه رو مسخره کردم و غر زدم که خودم ۳ ماه نگزشته از ازدواج حامله شدم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2048067/خاطره-بارداری-و-زایمان-و-بعد-زایمان-دوقلوهام?postI ...

خدا بررات حفظشوون کنههه 

واقعا احساساتی شدم 

انسان خوبی باش                      اما برای اثباتش به دیگران وقتت رو تلف نکن 💛
2728
واي هميشه همينه😂

شانس دیگه😂😂😂

من اگ خبر بارداریمو ب مامانم بگم از وسط نصفم میکنه چوم تازه جهاز داده وهنوزم داره قسطاشو میده ۲۰دی عروسیم بود

واسه بودنه کسی تو زندگیم باج نمیدم؛هر کی دوسم داشته باشه همیشه هست...
من اگ خبر بارداریمو ب مامانم بگم از وسط نصفم میکنه چوم تازه جهاز داده وهنوزم داره قسطاشو میده ۲۰دی ع ...

به سلامتی عزیزم انشالله که همیشه خوشبخت باشی