2703
2553
عنوان

بچه ها بیاین خاطره بگیم💪🤓

572 بازدید | 24 پست

هرکسی بیاد خاطره بگه از اولین بار که خبر بارداریشو داد

من که دیشب موقع سحر به شوهرم خبر دادم قشنگ میز رو چیدم جواب آزمایش و یه بی بی چکم گزاشتم روی میز😆وقتی اومد دید اصلا هنگ کرد خوابالو هم بود هی میگفت داری شوخی میکنی اره؟

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

فقط بگو که بیبی چک مصرف نشده بوده

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
فقط بگو که بیبی چک مصرف نشده بوده

😂😂😂مگه میشه مصرف شده باشه؟

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻

شوهرم سربازي آموزشي كرمانشاه بود مرخصي اومده بود تهران،منم بدون هيچ نشانه اي و هيچ برنامه ريزي شده اي ١٠ روزي عقب افتاده بودم و دوستم گفت يه بي بي بزن.. گفتم نه بابا ما تازه تصميم گرفتيم هنوز خبري نيست. شوهرم دوييد رفت بي بي چك خريد يادمه جمعه بود ، زدم مثبت شد.. ولي باز باورمون نشد و آزمايشگاهم تعطيل و شوهرمم فردا صبح ساعت ٤ صبح بايد ميرفت. منم تنها رفتم صبح آزمايش دادم و مثبت بود. شوهرم زنگ زد باورمون نميشد كه آيا چگونه؟؟😂شوهرم واريكسل داشت دكترا گفته بودن باردار نميشم

من اگه خبر بارداریمو به مامانم بدم با کفش میزنه توصورتم.

😂😂😂نه پس میخوای جایزه هم بهت بده

شوهرم سربازي آموزشي كرمانشاه بود مرخصي اومده بود تهران،منم بدون هيچ نشانه اي و هيچ برنامه ريزي ...

ای جانم به سلامتی

😂😂😂مگه میشه مصرف شده باشه؟

اره اینجا خانما گذاشتن تازه روی تختو وسط پذیرایی روی مبل و میز میزارن ازش عکس میگیرن😖😖😖😖😩😩😩😩😫😫😫😫😫

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
ای جانم به سلامتی

سلامت باشي عزيزم❤️

حالا استرس داشتم به مامانم بگم چون گفته بود زرت اول ازدواجت بچه دار نشي كه كشتمت.. منم زرت شدم و مردم و زنده شدم تا به مامانم گفتم😂😂انقدر ذوق كرد كه با پرواز اول خودشو رسوند بهم😂😂😂

2706