1421
1411
عنوان

بچه ها بیاین خاطره بگیم💪🤓

423 بازدید | 24 پست

هرکسی بیاد خاطره بگه از اولین بار که خبر بارداریشو داد

من که دیشب موقع سحر به شوهرم خبر دادم قشنگ میز رو چیدم جواب آزمایش و یه بی بی چکم گزاشتم روی میز😆وقتی اومد دید اصلا هنگ کرد خوابالو هم بود هی میگفت داری شوخی میکنی اره؟

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من زنی ۲۰ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرد ومن مادردختری به نام سِودا شدم و  درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به عهده دارم 

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1432

فقط بگو که بیبی چک مصرف نشده بوده

بی تو عباس رقیه رفت بر اسیری‌اش/ ضربه‌هایی بخورد بر دندان‌های شیری‌اش/ خیزران و سر زینب، سجاد و مریضی‌اش/ شام و رقاصه‌و تشت و صحبت کنیزی‌اش/عباس تا تو رفتی دشمنت نیرو گرفت/ یار زینب دست بر زانو گرفت/تا تو رفتی دست دشمن باز شد/ پای گلچین هم به گلشن باز شد/ تا تو رفتی چشم دشمن شور شد/ گفت سوغاتی ما هم جور شد/ عباس تا تو بودی خیمه‌ها آرام بود/ دشمنت در کربلا ناکام بود/ تا تو رفتی دشمنت شاداب شد/ تا تو رفتی تازیانه باب شد/ عباستا تو رفتی حرمله تحریک شد/ وقت ذبح کودکان نزدیک شد/ عباستا تو رفتی شاه دین بیچاره شد/ مادر اصغر دگر آواره شد/ تا تو رفتی عباس، حرمت زینب شکست/ خاک روی معجر زینب نشست/ تا تو رفتی خیمه بد اقبال شد/ دلبر تو راهی گودال شد/ تا تو رفتی ناله زد هل من معین/ خورد با صورت غریبانه زمین/ ناکسی چکمه به پا خنجر به دست/ آمد و برسینه‌ی مولا نشست/ تا تو رفتی پیرمرد هم شیر شد/ چون عصایش دست او شمشیر شد/ تا تو رفتی گوشها پاره شدند/ دختران بی‌کس و آواره شدند/ تا تو رفتی معجران غارت شدند/ کوفیان همه بی‌غیرت شدند/ تا تو رفتی کوچه سنگ باران شد/ سر به روی نیزه‌ها مهمان شد...               عباس           کوفیان چه شورو هیزند و همه بی‌چشم‌رو/ زینبت را ببرند بازارو کوچه، کو به کو......                       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه      شیعه‌ی حیدری‌ام الحمدالله
فقط بگو که بیبی چک مصرف نشده بوده

😂😂😂مگه میشه مصرف شده باشه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من زنی ۲۰ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرد ومن مادردختری به نام سِودا شدم و  درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به عهده دارم 
1394

شوهرم سربازي آموزشي كرمانشاه بود مرخصي اومده بود تهران،منم بدون هيچ نشانه اي و هيچ برنامه ريزي شده اي ١٠ روزي عقب افتاده بودم و دوستم گفت يه بي بي بزن.. گفتم نه بابا ما تازه تصميم گرفتيم هنوز خبري نيست. شوهرم دوييد رفت بي بي چك خريد يادمه جمعه بود ، زدم مثبت شد.. ولي باز باورمون نشد و آزمايشگاهم تعطيل و شوهرمم فردا صبح ساعت ٤ صبح بايد ميرفت. منم تنها رفتم صبح آزمايش دادم و مثبت بود. شوهرم زنگ زد باورمون نميشد كه آيا چگونه؟؟😂شوهرم واريكسل داشت دكترا گفته بودن باردار نميشم

من اگه خبر بارداریمو به مامانم بدم با کفش میزنه توصورتم.

😂😂😂نه پس میخوای جایزه هم بهت بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرم سربازي آموزشي كرمانشاه بود مرخصي اومده بود تهران،منم بدون هيچ نشانه اي و هيچ برنامه ريزي ...

ای جانم به سلامتی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😂😂😂مگه میشه مصرف شده باشه؟

اره اینجا خانما گذاشتن تازه روی تختو وسط پذیرایی روی مبل و میز میزارن ازش عکس میگیرن😖😖😖😖😩😩😩😩😫😫😫😫😫

بی تو عباس رقیه رفت بر اسیری‌اش/ ضربه‌هایی بخورد بر دندان‌های شیری‌اش/ خیزران و سر زینب، سجاد و مریضی‌اش/ شام و رقاصه‌و تشت و صحبت کنیزی‌اش/عباس تا تو رفتی دشمنت نیرو گرفت/ یار زینب دست بر زانو گرفت/تا تو رفتی دست دشمن باز شد/ پای گلچین هم به گلشن باز شد/ تا تو رفتی چشم دشمن شور شد/ گفت سوغاتی ما هم جور شد/ عباس تا تو بودی خیمه‌ها آرام بود/ دشمنت در کربلا ناکام بود/ تا تو رفتی دشمنت شاداب شد/ تا تو رفتی تازیانه باب شد/ عباستا تو رفتی حرمله تحریک شد/ وقت ذبح کودکان نزدیک شد/ عباستا تو رفتی شاه دین بیچاره شد/ مادر اصغر دگر آواره شد/ تا تو رفتی عباس، حرمت زینب شکست/ خاک روی معجر زینب نشست/ تا تو رفتی خیمه بد اقبال شد/ دلبر تو راهی گودال شد/ تا تو رفتی ناله زد هل من معین/ خورد با صورت غریبانه زمین/ ناکسی چکمه به پا خنجر به دست/ آمد و برسینه‌ی مولا نشست/ تا تو رفتی پیرمرد هم شیر شد/ چون عصایش دست او شمشیر شد/ تا تو رفتی گوشها پاره شدند/ دختران بی‌کس و آواره شدند/ تا تو رفتی معجران غارت شدند/ کوفیان همه بی‌غیرت شدند/ تا تو رفتی کوچه سنگ باران شد/ سر به روی نیزه‌ها مهمان شد...               عباس           کوفیان چه شورو هیزند و همه بی‌چشم‌رو/ زینبت را ببرند بازارو کوچه، کو به کو......                       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه      شیعه‌ی حیدری‌ام الحمدالله
ای جانم به سلامتی

سلامت باشي عزيزم❤️

حالا استرس داشتم به مامانم بگم چون گفته بود زرت اول ازدواجت بچه دار نشي كه كشتمت.. منم زرت شدم و مردم و زنده شدم تا به مامانم گفتم😂😂انقدر ذوق كرد كه با پرواز اول خودشو رسوند بهم😂😂😂

1427

من واسه اولین بارداریم بی بی چک زدم مثبت نشد رفتم دکتر هی امپول میداد بزنم پری بشم نشدم گفت برو ازمایش رفتم ازمایش وقتی گفت مثبته نشستم کلی گریه کردم همه فکر کردن از دوست پسرم بوده که انقدر ناراحتم چون سنمم کم بود ولی وقتی به شوهرم گفتم انقدر ذوق کرد که منم یادم رفت ناراحتیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره اینجا خانما گذاشتن تازه روی تختو وسط پذیرایی روی مبل و میز میزارن ازش عکس میگیرن😖😖😖😖😩😩😩😩 ...

😂😂😂منم عکس گرفتم دوس داری بدم عکسشو 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلامت باشي عزيزم❤️ حالا استرس داشتم به مامانم بگم چون گفته بود زرت اول ازدواجت بچه دار نشي كه كشتمت ...

😂😂😂منم انقدر بدم میومد اول ازدواج باردار بشم همه اش میگفتم اینا هولن از اول زندگی چیه بچه داری اخه انقدر بقیه رو مسخره کردم و غر زدم که خودم ۳ ماه نگزشته از ازدواج حامله شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2048067/خاطره-بارداری-و-زایمان-و-بعد-زایمان-دوقلوهام?postI ...

خدا بررات حفظشوون کنههه 

واقعا احساساتی شدم 

انسان خوبی باش                      اما برای اثباتش به دیگران وقتت رو تلف نکن 💛
1391