2726
دختر پسر

خودش دوقلو شد???یا با دارو??? ارث از خانواده مادری داشتی????من عاااششششق بچه دوقلوم،اونم از نوع دختر پسرش،بابام بچه دوقلو هست،سمت شوهرمم زیاده،ولی سمت خانواده مادریم نداریم😭😭😭اب پاکی رو ریختن رو دستم ک دوقلویی ارث از مادره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودش دوقلو شد???یا با دارو??? ارث از خانواده مادری داشتی????من عاااششششق بچه دوقلوم،اونم از نوع دختر ...

مامان مامانم دوقلو داشته 

ممکنه منم دوقلو باردار بشم؟

البته تا حالا کسی از خانواده ی مادریم دوقلو باردار نشدن 

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕
2728
مامان مامانم دوقلو داشته  ممکنه منم دوقلو باردار بشم؟ البته تا حالا کسی از خانواده ی مادریم د ...

ایشالا ک بشی،دوقلو عششششققه،مادرجونم ک دوقلو اورده، هردو پسر،دختراشو پسراش ک میشن عمه و عموهام هیچ کدوم دوقلو ندارن،میگن ی نسل بعد،الانم دختر خاله بابام جدیدا دوقولو دختر زاییده،ارثشو دهده ب دختر خواهرش

خودش دوقلو شد???یا با دارو??? ارث از خانواده مادری داشتی????من عاااششششق بچه دوقلوم،اونم از نوع دختر ...

خب اگه بابات دوقلوئه ؛ به تو هم ارث دوقلویی میرسه حتما 

ربطی به مادر شما نداره . بالاخره از پدرت هم ژنتیک به ارث بردی من با دارو باردار شدم و هیچ ارثی نداشتم .

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️