1803
1804

۱۴۳۴ 

روز موعد

به انسان هایی که سگ ها را  دوست ندارند نمیتوانم  اعتماد کنم،  اما  اگر سگی از انسانی بدش بیاید به حس آن سگ اعتماد میکنم   ..!                                            مَن تَمام هفتِه را بی تو آواره اَم    مُسافر بی بازگشت من    روحت شاد !                                                مَن دیگِه اِنقَدر بی حوصِلَم که شُما حَرف بعدیتَم دُرستِه..                                                                                     خانه ی دوست کجاست؟ نرسیده به درخت کوچه باغی است که از خواب خدا سبز تر است و در آن عشق به  اندازه پرهای  صداقت آبی است‌ ‌.‌.!                              
از سامانه دکتر ساینا برای ارتباط آنلاین با پزشک استفاده کن. میتونی آنلاین سوالت رو بپرسی و پزشک هم سریع 
1805
نی نیاتون چی بودن

دختر پسر

به انسان هایی که سگ ها را  دوست ندارند نمیتوانم  اعتماد کنم،  اما  اگر سگی از انسانی بدش بیاید به حس آن سگ اعتماد میکنم   ..!                                            مَن تَمام هفتِه را بی تو آواره اَم    مُسافر بی بازگشت من    روحت شاد !                                                مَن دیگِه اِنقَدر بی حوصِلَم که شُما حَرف بعدیتَم دُرستِه..                                                                                     خانه ی دوست کجاست؟ نرسیده به درخت کوچه باغی است که از خواب خدا سبز تر است و در آن عشق به  اندازه پرهای  صداقت آبی است‌ ‌.‌.!                              
1771
1794
دختر پسر

خودش دوقلو شد???یا با دارو??? ارث از خانواده مادری داشتی????من عاااششششق بچه دوقلوم،اونم از نوع دختر پسرش،بابام بچه دوقلو هست،سمت شوهرمم زیاده،ولی سمت خانواده مادریم نداریم😭😭😭اب پاکی رو ریختن رو دستم ک دوقلویی ارث از مادره

خودش دوقلو شد???یا با دارو??? ارث از خانواده مادری داشتی????من عاااششششق بچه دوقلوم،اونم از نوع دختر ...

مامان مامانم دوقلو داشته 

ممکنه منم دوقلو باردار بشم؟

البته تا حالا کسی از خانواده ی مادریم دوقلو باردار نشدن 

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1774