1735
1714

۱۴۳۴ 

روز موعد

مَن تَمام هفتِه را بی تو آواره اَم    مُسافر بی بازگشت من    روحت شاد !                                                                         مَن دیگِه اِنقَدر بی حوصِلَم که شُما حَرف بعدیتَم دُرستِه..                            خانه ی دوست کجاست؟ نرسیده به درخت کوچه باغی است که از خواب خدا سبز تر است و در آن عشق به  اندازه پرهای  صداقت آبی است‌ ‌.‌.!    

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718
نی نیاتون چی بودن

دختر پسر

مَن تَمام هفتِه را بی تو آواره اَم    مُسافر بی بازگشت من    روحت شاد !                                                                         مَن دیگِه اِنقَدر بی حوصِلَم که شُما حَرف بعدیتَم دُرستِه..                            خانه ی دوست کجاست؟ نرسیده به درخت کوچه باغی است که از خواب خدا سبز تر است و در آن عشق به  اندازه پرهای  صداقت آبی است‌ ‌.‌.!    
1760
1665
دختر پسر

خودش دوقلو شد???یا با دارو??? ارث از خانواده مادری داشتی????من عاااششششق بچه دوقلوم،اونم از نوع دختر پسرش،بابام بچه دوقلو هست،سمت شوهرمم زیاده،ولی سمت خانواده مادریم نداریم😭😭😭اب پاکی رو ریختن رو دستم ک دوقلویی ارث از مادره

خودش دوقلو شد???یا با دارو??? ارث از خانواده مادری داشتی????من عاااششششق بچه دوقلوم،اونم از نوع دختر ...

مامان مامانم دوقلو داشته 

ممکنه منم دوقلو باردار بشم؟

البته تا حالا کسی از خانواده ی مادریم دوقلو باردار نشدن 

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1651