2733
2734
عجب پس ما داریم چطور زندگی میکنیم تو این مملکت؟ محیط اینجا خراب میشه ینی؟ من چطوری دارم با پنجاه ت ...

عزیزم جامعه واقعی با مجازی فرق داره اونجا با 50 تا مرد کار میکنین ایا کسی مزاحمتی درست کرده؟ ایا حرف نامربوطی زدن؟ ولی من هر روز شاهد اقایونی هستم که مزاحمت درست میکنن برای خانمها حتی متاهل و یا حرفهای خوبی نمیزنن

به هر حال ما مخالف هستیم و حتما با خانمها و اقایون برخورد میکنیم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

اینجا یه سایته با قوانین خودش هر جا قوانین خودشو داره به شخصه به عنوان یه کاربر که حق داره  موافق تاپیک های بی محتوا که توش چه مجرد چه متاهل در حال خوش و بش تابلو باهمن نیستم چرا ؟چونکه محیطش کم کم خراب میشه و کافیه یه کامنت بدی برات درخواست دوستی میاد از کسایی که ندیدیشون طرف 16 سالشه میاد به من 34 ساله درخواست دوستی میده یا مخاطبم قرار میده !!!که چی !حالا دوتا کاربر جوابشو میدن دلیل نمیشه بقیه هم جوابشو بدن فکر کنه خبریه !

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم جامعه واقعی با مجازی فرق داره اونجا با 50 تا مرد کار میکنین ایا کسی مزاحمتی درست کرده؟ ایا حرف ...

درخواست بنده هم به عنوان یک عضو سایت همینه و ممنونم از رسیدگی و زحمت شما تو این زمینه ❤

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
روزه خواری میکنی هیچ  اومدی پیش روزه دار ها هم جار میزنی       دهنشون اب افتاد ا ...

اب دهنشونو قورت میدن رفع تشنگی میشه یه کمکه خو😂

هر کیو ببینم تو امضاش صلوات خواسته میفرستم ، فقط حسش نیس بگم😑😄
2728
اگه متوجه میشدین که تو هر بارداری و بچه بزرگ کردن یک قسمتش مربوط به مرده این حرف را نمیزدین ما که ا ...

هدف امثال تو معلومه مرد اگر مرد باشه اطلاعات درست از منابع علمی بارداری و تربیت فرزند بدست میارد نه اینجا 

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید