2733
2734
من یه گوشه نشستم گوجه سبزمو میخورم نگاتون میکنم کاری با من نداشته باشین تولوخدا

روزه خواری میکنی هیچ  اومدی پیش روزه دار ها هم جار میزنی       دهنشون اب افتاد الان 

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من روزیکه برا باردار شدن با مشکل برخوردم تو نت هی سرچ میکردم دیدم هی اسم نی نی سایت میاد منم عضوش شدم 

اما نمیدونستم اعتیاد اورده و فضای اینجوری داره 

گاهی پشیمون میشم ازبودن 

بسکه بعضیا عقده گشایی میکنن اینجا 

بسکه دل پری های جاهای دیگه رو میارن وسط سایت و سر بقیه خالی میکنن ادم از خودش بدش میاد که وقتشو هدر میده و میاد تو این سایت 

ولی چه کنم که معتاد شدم 😂😂

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
ششم فهمیدم مدیر سایت با تاپیک های جنسی و خیانت و غیره و غیره مشکلی ندارن اما با صحبت چندتا نوجوون ب ...

خیانت یه اتفاق واقعیه و تاپیکای جن سی حذف میشن مخصوصا اگه توش زیاده روی بشه. تاپیکایی که به عقاید هم توهین میکنن و دعوا میکنن هم تعطیل میشه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2728

من ۴ ساله عضوم قبلشم خواننده خاموش بودم خدایی که خوب بود واسم تبادل نظرا . اولش هم فقط واسه راهنمایی گرفتن درمورد همسرم عضو شدم یجورایی دردودل کردم وقتایی که کسی پیشم نبوده اینجا صحبت کردم. بدترین چیزی که تو سایت بوجود اومد این بود که امکان حذف تاپیکا از بین رفت

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
بهم بگید هدفتون چیه تاسیس این سایت؟  فقط پول در اوردن؟

پول در اوردن یه بخشی از کاره چیز عجیبی نیست که !شما حاضر بودی صبح تا شب بدون سود دهی وقت بزاری برای یک سایت ؟حالا محتواش و خودمون داریم میگردونیم ولی دقت کنی سایت حالا کنار درامد زایی مطالب مفیدم خودش میزاره تا جاییم که دیدم محتوا رو دارن کنترل میکنن و قوانینی که درج کردن و دارن رعایت میکنن

مشکلت چیه ؟

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2738
نی نی یار ۵ شما بگین که آنلاینین 

سلام عزیزم هدف ما ایجاد محیط ارام و با امنیت زیاد برای خانمهای باردار هستش و همسران و دلمون میخواد اینجا محیط و جوش سالم باشه

اینجا چت روم نیست 

ما مخالف تاپیک های جنسی و زشت هم هستیم کی گفته نیستیم کدوم تاپیک جنسی مونده رو سایت؟

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
ابدا با سود سایت مشکلی ندارم اماسایت در کنار اینا باید یه هدفی رو هم پیش ببره  

محتوای خود سایت که مطلب سمینار و بند و بساط های دیگه که میزارن که مشخصه اگه منظورت تاپیک های بی محتوا هست که کار کاربرها و سطح علاقه و میل خود کاربرهاست که میتونی از پربازدید ها مزاج کاربران سایت درک کنی این ربطی به مدیریت سایت و غیره نداره دست کاربرهاست 

ششم فهمیدم مدیر سایت با تاپیک های جنسی و خیانت و غیره و غیره مشکلی ندارن اما با صحبت چندتا نوجوون ب ...

تاپيكاى جنسى كه سريع تعطيل ميشه 

براى دوست يابى و گپ زدن و خوش و بش كردن دخترا و پسراى به قول شما نوجوون هم، سايت زياده. 

تو رو خدا اينجا رو به سايت دوستيابى و همسريابى تقليل ندين كه هر چى مرد و پسربچه مريضه بريزن اينجا و براى متاهل ها هم مشكل ايجاد كنن ! 

محتوای خود سایت که مطلب سمینار و بند و بساط های دیگه که میزارن که مشخصه اگه منظورت تاپیک های بی محتو ...

ایشون از این که تاپیک اقایون حذف میشه بیشتر شاکی هستن و این که اقایون و خانمها با هم چت میکنن تو تاپیک ها میگن چرا مخالف هستین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام عزیزم هدف ما ایجاد محیط ارام و با امنیت زیاد برای خانمهای باردار هستش و همسران و دلمون میخواد ا ...

سلام نی نی یار لطفا یه موردی رو رسیدگی کنید درسته که عضویت اقایون منعی نداره ولی جدیدا چند مورد تاپیک دیده میشه  که خانم ها یا اقایون میزنن و عین چت روم داخلش به بازی و حرف میپردازن که کاملا بی ربطه و به همین دلیلم جالبه که روز به روز داره تعداد اقایون سایت بیشتر میشه کم کم باید جم کنیم بریم 

تاپيكاى جنسى كه سريع تعطيل ميشه  براى دوست يابى و گپ زدن و خوش و بش كردن دخترا و پسراى ...

دقیقا

اینجا باید سالم بمونه نمیخوام مثل اینستا یا چت روم ها بشه من مخالفم با گپ زدن و خوش بش های خانمها و اقایون چون واقعا محیط اینجا رو خراب میکنه پس فردا اینجا پر میشه از اقایون

2706