2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یاد گرفتن فحش های جدید یاد گرفتم باید از جاری و مادر شوهر خوشم نیاد فهمیدم یک نینی سایتی از همه دن ...

انصاف نمیکنینا ولی راهنمایی مامانا خیلی خوبه مثلا تو روت میشه بری از همسایه در مورد زندگیت مشورت بگیری اینجا همچینم بد نیست 

و خدایی که بشدت کافیست  
2728

من ده ساله خواننده نی نی سایتم واسه بچه هام خیلی بدردم خورده دیگه تازه دیروز عضو شدم خب اون اوایل که تازه سایتو میخوندم بهتر بود مطالب و تاپیکا خیلی همش کاربردی بود ول الان بیشتر عکسبازی و سرگرمی و  فان شده فضاش بیشتر

اینکه همون طور که با راهنمایی هایی به خودم اومدم ان شاءالله کسانی هم با دیدن تنها تاپیک پروفایلم راهنمایی بشن...

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1

با طرز فکر بعضی نینیسایتیا معلوم الحال بیشتر آشنا بشم حرص بخورم ک چرا اینا اینجورین😕تاپیکای این بچه های نوجوان رو جدیدا میخونم چون میخوام با طرز فکر اونام آشنا بشم دهه هشتادیا نمیدونم چرا واقعا🤔

بعد دیشب تو تاپیک یکی از همین پسرای نوجوان بودم میگفت بعضیاشون آرزوشونه که یه کاربر مرد ریپلای شون کنه🤔با خودم فک کردم ک حرفهای همون کاربرای زن ستیز باعث شده که این همچین تفکری داشته باشه دیگه وقتی اینقد به همجنس خودشون تهمت میزنن ک هرکاری میکنه بخاطر مرداس😕

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

منکه اگه تو یه تاپیکی اولین نفر برسم یک جوری ذوق میکنم و قیافه میگیرم که انگار قراره بهم مدال طلا بدن😂

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.

ای بابا چقدر بد من که از رو عنوان میرم تو تاپیکا پزشکی خانه داری اینا باشه خوبه اون مسخره بازیهام را میرم میبینم بعضی وقتا خب سرگرمیه عضوم نبودم که حرفی بزنم و جواب بد بشنوم الانم که عضوم اونجور جاها حرف نمیزنم بستگی به خودتون داره عزیزان

2706