2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آموزش ببینم که...

چطوری خیانت کنم/اگه خیانت دیدم چیکار کنم/سر مادر شوهر و خواهر و جاری چطوری زیر آب کنم 

چه سایت مفیدی 😄😄😄😄

خدایا چرا من ؟یعنی خودت دلت برا من نمیسوزه😞😫

من موقع بارداری، سونوگرافی همش میگفت رشد دست و پای بچه عقبه و هزار و یک اما و اگر میورد، گوگل رو سرچ کردم، دیدم چندنفر که اینجا بودن تاپیک زدن قبلا، بهشون پیام دادم...و خلاصه اینجوری عضو شدممم

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
2728

راستی هدفم یادم اومد پربازدید شدن😁😁😁

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕

والله ما تو تاپیک بغلی تو هدف خلقتمون موندیم حالا این سایت هدفش مهم شده خخ

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 

اطلاعاتم در زمینه های مختلف زندگی بالا بره. خدا خیرشون بده مطالبشون خیلی مفید و پر بار ه. به همه هموطنانم پیشنهاد میکنم عضو سایت شوند😎😎

خدای من برای من همین که میدانم تو می بینی کافیست💞

یاد گرفتن فحش های جدید

یاد گرفتم باید از جاری و مادر شوهر خوشم نیاد

فهمیدم یک نینی سایتی از همه دنیا خوشگلتره

جهازش بهتره

فامیل شوهرش گری گوری هستن و خودش تکه

از کل خانواده شوهر سره 

و ....

انقدر اموزشا دیدم 

خدا مرا به اسم کوچک میشناسد. Meow𓃠
از اقایون بپرس به هر حال بدرد خانمها میخوره 

اگه متوجه میشدین که تو هر بارداری و بچه بزرگ کردن یک قسمتش مربوط به مرده این حرف را نمیزدین

ما که اینجا بیشتر تاز مسائل بارداری بی ادبی بعضی خانم ها رو دیدیم

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...
2706