2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا همسو نیستیم،،،،مخصوصا این چند روزه هرکی هرچی دلش خواست بهم گفت

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

من بارداري پر خطر بودم و تنها سايت شد دوستم ...

الان ميام تجربه هام رو ميزارم در اختيار ديگران و با دوستامم حرف ميزنم ولي ميرم و ميام هميشه نيستم...😊

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
2728

هدف این سایت واقعا نمیدونم چیه!!! اما خودم چند تا تاپیک مفید دارم تو علاقه مندیام اونا رو میخونم و گاهیم تو نظر سنجی اسم ها یا سوالی که بتونم کمک کنم شرکت میکنم

آموزش قانون جذب👈🏻💏💍💎🎁✈🏕💰💵💲

هدف سایتو نمیدونم ولی من برای مشورت کردن درمورد بچه داری احوالات بارداریم گاهی هم تاپیک درد و دل قوم شوهر

ولی اکثرا برای بچه داری هست چون من هیچی بلد نیستم از بچه داری

❤️خدایا پناهم باش ❤دوسداشتی یه صلوات واسه مشکلم بخون رفیق دمت گرم🌷

سوال پرسیدن 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2706