1428
1389
دقیقا اینجا باید سالم بمونه نمیخوام مثل اینستا یا چت روم ها بشه من مخالفم با گپ زدن و خوش بش های خا ...

خيلى عاليه كه اين تاپيكا كنترل بشه نى نى يار عزيز.

چون واقعا به خاطر اين چت ها روز به روز آقايون بيشترى دارن ميان و بعضياشون با بى شرمى تو هر تاپيكى نظر ميدن و هر حرف زشتى ميزنن. ديگه يه سؤال معمولى ادم جرات نداره بپرسه !

وقتى اراذل و اوباش توى سايت زياد بشن، ديگه براى خانوم هاى متاهل هم مزاحمت و ناراحتى ايجاد ميكنن.

دقيقا مثل محله اى كه يهو يه عده از اراذل و اوباش ساكنش بشن. ديگه خوب و بد رو نميشناسن و هيچ كس امنيت و آرامش نداره و تر و خشك با هم ميسوزن!!! اونوقت اون آدماى خوب و درست هستن كه بايد اون محله رو ترك كنن تا آبروشون و حرمتشون حفظ بشه. 

بله این امکان هم هست ولی کوتاه نیایین خود شما هم باید قدمی بردارین برای این که محیط خراب نشه

پری شب نمونش بود که یه اقا با دو کاربری دختر و پسر اینجا معرکه گرفته بود و هم زمان چت میکرد و بقیه هم دورش برام جای تعجب داشت که کاربرای قدیمی هم هم پا شده بودن دور هم و پا به پا میرفتن 

الانم بحث تفکیک جنسیتی نیست بحث محیط سالم داشتنه امیدوارم متوجه بشن دلیل اعتراض چیه 

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

بودن اقایون مانعی نداره ولی گپ و خوش بش اقایون و خانمها ممنوع هست چون محیط اینجا رو خراب میکنه ، این ...

عجب

پس ما داریم چطور زندگی میکنیم تو این مملکت؟

محیط اینجا خراب میشه ینی؟ من چطوری دارم با پنجاه تا آقا کار میکنم؟

اینجوری که ممنوع میکنید

اونم تو جامعه ای که روز به روز آمار طلاق و تجاوز درش بالاتر میره

حقیقتا دردی دوا نمیکنه

فقط باعث میشه خانوما با دید منفی و بسته تر و آقایون حریص تر به راهشون ادامه بدن

من از دم، شکستم، هر سدی که جلوم بود...
1401
عجب پس ما داریم چطور زندگی میکنیم تو این مملکت؟ محیط اینجا خراب میشه ینی؟ من چطوری دارم با پنجاه ت ...

عزیزم جامعه واقعی با مجازی فرق داره اونجا با 50 تا مرد کار میکنین ایا کسی مزاحمتی درست کرده؟ ایا حرف نامربوطی زدن؟ ولی من هر روز شاهد اقایونی هستم که مزاحمت درست میکنن برای خانمها حتی متاهل و یا حرفهای خوبی نمیزنن

به هر حال ما مخالف هستیم و حتما با خانمها و اقایون برخورد میکنیم

اینجا یه سایته با قوانین خودش هر جا قوانین خودشو داره به شخصه به عنوان یه کاربر که حق داره  موافق تاپیک های بی محتوا که توش چه مجرد چه متاهل در حال خوش و بش تابلو باهمن نیستم چرا ؟چونکه محیطش کم کم خراب میشه و کافیه یه کامنت بدی برات درخواست دوستی میاد از کسایی که ندیدیشون طرف 16 سالشه میاد به من 34 ساله درخواست دوستی میده یا مخاطبم قرار میده !!!که چی !حالا دوتا کاربر جوابشو میدن دلیل نمیشه بقیه هم جوابشو بدن فکر کنه خبریه !

عزیزم جامعه واقعی با مجازی فرق داره اونجا با 50 تا مرد کار میکنین ایا کسی مزاحمتی درست کرده؟ ایا حرف ...

درخواست بنده هم به عنوان یک عضو سایت همینه و ممنونم از رسیدگی و زحمت شما تو این زمینه ❤

اگه متوجه میشدین که تو هر بارداری و بچه بزرگ کردن یک قسمتش مربوط به مرده این حرف را نمیزدین ما که ا ...

هدف امثال تو معلومه مرد اگر مرد باشه اطلاعات درست از منابع علمی بارداری و تربیت فرزند بدست میارد نه اینجا 

1394