1421
1389

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

یاد گرفتن فحش های جدید

یاد گرفتم باید از جاری و مادر شوهر خوشم نیاد

فهمیدم یک نینی سایتی از همه دنیا خوشگلتره

جهازش بهتره

فامیل شوهرش گری گوری هستن و خودش تکه

از کل خانواده شوهر سره 

و ....

انقدر اموزشا دیدم 

اگه عنکبوتی که تو اتاقت کشتی  همه ی عمرش فکر میکرد که تو رفیق و هم اتاقش بودی اونوقت چی ؟
از اقایون بپرس به هر حال بدرد خانمها میخوره 

اگه متوجه میشدین که تو هر بارداری و بچه بزرگ کردن یک قسمتش مربوط به مرده این حرف را نمیزدین

ما که اینجا بیشتر تاز مسائل بارداری بی ادبی بعضی خانم ها رو دیدیم

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه           یک جذاب مغرور آزاد 🤵🏻                                                                                    لعنت به شب های بعد از من                                                                                                                 همچنان حواست باشه داری امضامو می خونی دستت را نبری   آخه شاعر گفته رو نمایان کردی و یک شهر دستش را بریده 
1401
یاد گرفتن فحش های جدید یاد گرفتم باید از جاری و مادر شوهر خوشم نیاد فهمیدم یک نینی سایتی از همه دن ...

انصاف نمیکنینا ولی راهنمایی مامانا خیلی خوبه مثلا تو روت میشه بری از همسایه در مورد زندگیت مشورت بگیری اینجا همچینم بد نیست 

و خدایی که بشدت کافیست  

من ده ساله خواننده نی نی سایتم واسه بچه هام خیلی بدردم خورده دیگه تازه دیروز عضو شدم خب اون اوایل که تازه سایتو میخوندم بهتر بود مطالب و تاپیکا خیلی همش کاربردی بود ول الان بیشتر عکسبازی و سرگرمی و  فان شده فضاش بیشتر

1376

اینکه همون طور که با راهنمایی هایی به خودم اومدم ان شاءالله کسانی هم با دیدن تنها تاپیک پروفایلم راهنمایی بشن...

زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ ....... ۱۱۴۴ سال گذاشته است از فراق او..................روزی به انتقام ۷۲ شمس با۳۱۳قمر می آید........آماده ای؟دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی ..............انتظارکشیدن بس است منتظرباش... انتظار را همه می کشند اما منتظر کم است... .......مولا(عج)ببخش که برای تعجیل ظهورت دعا کردم اما درعمل ظهورت را به تاخیر انداختم.......فهمیدم که هنوز هم دیرنیست ...فقط کافیست مثل حُرآزاده باشی...باقی اش با💫❤❤خدا❤❤💫الهی بحق زینب(س)عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر 🌹اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹 منتظر ما ست 👈کانال عالم الغیب والشهاده monji_313_۱@ 

با طرز فکر بعضی نینیسایتیا معلوم الحال بیشتر آشنا بشم حرص بخورم ک چرا اینا اینجورین😕تاپیکای این بچه های نوجوان رو جدیدا میخونم چون میخوام با طرز فکر اونام آشنا بشم دهه هشتادیا نمیدونم چرا واقعا🤔

بعد دیشب تو تاپیک یکی از همین پسرای نوجوان بودم میگفت بعضیاشون آرزوشونه که یه کاربر مرد ریپلای شون کنه🤔با خودم فک کردم ک حرفهای همون کاربرای زن ستیز باعث شده که این همچین تفکری داشته باشه دیگه وقتی اینقد به همجنس خودشون تهمت میزنن ک هرکاری میکنه بخاطر مرداس😕

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
1387

ای بابا چقدر بد من که از رو عنوان میرم تو تاپیکا پزشکی خانه داری اینا باشه خوبه اون مسخره بازیهام را میرم میبینم بعضی وقتا خب سرگرمیه عضوم نبودم که حرفی بزنم و جواب بد بشنوم الانم که عضوم اونجور جاها حرف نمیزنم بستگی به خودتون داره عزیزان

1339