1421
1389

هدف این سایت واقعا نمیدونم چیه!!! اما خودم چند تا تاپیک مفید دارم تو علاقه مندیام اونا رو میخونم و گاهیم تو نظر سنجی اسم ها یا سوالی که بتونم کمک کنم شرکت میکنم

آموزش قانون جذب👈🏻💏💍💎🎁✈🏕💰💵💲

هدف سایتو نمیدونم ولی من برای مشورت کردن درمورد بچه داری احوالات بارداریم گاهی هم تاپیک درد و دل قوم شوهر

ولی اکثرا برای بچه داری هست چون من هیچی بلد نیستم از بچه داری

تنهایی یعنی تولدمو فقط نی نی سایت یادشه:'( 

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

1390

سوال پرسیدن 

امضامو بخونید لطفا گل گلی ها 😍😍😍😍😍😍  سلام برای شفای مامانم یه صلوات میفرستین😚😘😍لطفا اگر مخالف نظرات بنده هستید ریپلای نکنید چون این روزا اصلا حال و حوصله بحث ندارم 😣😣😣نه شما از نظرات خودتون کوتاه میاید نه من🙃🙃🙃🙃 اگر تاپیک ختم صلوات و دعا و اذکار بود منو منشن کنید ممنون😍😍😍😍هرکس تو امضاش صلوات میخواد برا حاجتش من ببینم میفرستم فقط حوصله ندارم اعلام کنم  😄😄😄مرسی امضامو خوندید😌😌😌
1394

هدف سايت پول در اوردن  منم هدف ندارم معتادشدم با اينكه تاپيكاي خوب خيلي كم شده

خداي من شكر🖤هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايي🖤بي زحمت براي امرزش باباي اسمونيم صلوات بفرستين ممنون

من موقع بارداری، سونوگرافی همش میگفت رشد دست و پای بچه عقبه و هزار و یک اما و اگر میورد، گوگل رو سرچ کردم، دیدم چندنفر که اینجا بودن تاپیک زدن قبلا، بهشون پیام دادم...و خلاصه اینجوری عضو شدممم

راستی هدفم یادم اومد پربازدید شدن😁😁😁

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕
1427

اطلاعاتم در زمینه های مختلف زندگی بالا بره. خدا خیرشون بده مطالبشون خیلی مفید و پر بار ه. به همه هموطنانم پیشنهاد میکنم عضو سایت شوند😎😎

به عشق بچه هام فعلا سر کار نمیییییرم. هر کی میخواد هر چی میخواد بگه.🤨🤨من مدلم همینه عزیزم😎❤️😊
1331