2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برو تو اینستا پیج mamasiteخانم مامایی هست که میگه غیرممکنه کسی مثل شمارو درمان نکنه مامای معروفیه و ...

خانم اعظم خیابانی

زهرام😊😊.                                                            دانشجو مامایی

من عقدم رابطه کامل ندارم ولی حس میکنم منم واژینیسموس باشم 😐

یجا خوندم فقط باید از روان کننده استفاده کنی و خودتو شل کنی 

یه خانومی میگف یبار شوهرم بدون این ک بگه دخول کرد و من هیچی نفهمیدم چون همش تلقین و ترسه

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
نه.رابطه ای نداشتم...اصلا دخول نداشتم

افرین به شوهرت که صبرش زیاد بود 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

زیزم من تجربه شخصیمو میگم برات. منم مثل تو بودم هرچی دکتر رفتم و هرچقد کار کردم رو خودم نشد. خیلی درد داشتم. تا یه دکتر خدا خیرش بده برام پماد زایلا پی رو تجویز کرد. قبل رابطه میزدم داخل کلا بی جس میشد. دوسال استفاده کردم جرأت نداشتم بذارم کنار. تا بعد زایمان طبیعیم که دیگه اصلا درد ندارم اصلا

زیزم من تجربه شخصیمو میگم برات. منم مثل تو بودم هرچی دکتر رفتم و هرچقد کار کردم رو خودم نشد. خیلی در ...

به خاطر خشکی احساس درد ایجاد میشه پس

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2706