2726
رفتم دکتر میگه باید بوتاکس کنی . اخه من میترسم از بوتاکس

دخول نداشتین

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببخشید فقط یک سوم دخول دارم 

یعنی خودت وسفت میگیری؟

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2728
رفتم دکتر میگه باید بوتاکس کنی . اخه من میترسم از بوتاکس

وااااا

نههه بااباااا

من سالها نتونسته بودم دخول كامل

و خودم با تمرين مشكلمو حل كردم

از اينستا پيجي ك افراد واژينيسموس بودن رو پيدا كردم

و توو تل گرام  بهم كمك كردن

وايييي باورم نميشد منم بتونم

ولي الان دو ساله ك مشكلم كاملا حل شده 

ببخشید فقط یک سوم دخول دارم 

باز خوبه ،روخودت کارکن نگاه بدن همسرت نکن 

اره . ولی شا هم ک میگیرم بازم درد وحشتناک دارم

لذت نمیبری مال اونه ،امیدوارم مشکلت حل بشه

فقط ترس و تلقین باعث میشه وقتی بپذیری ک درد داره مث دندون درد ،باید با خودت کنار بیای ترسو بذار کنار خودت انجامش بده منظورم اینه ک کنترلش دست خودت باشه کم کم راه می افتی

خدایا من میدونم که تو هوامو داری
2706