1265
1273

فقط ترس و تلقین باعث میشه وقتی بپذیری ک درد داره مث دندون درد ،باید با خودت کنار بیای ترسو بذار کنار خودت انجامش بده منظورم اینه ک کنترلش دست خودت باشه کم کم راه می افتی

خدایا من میدونم که تو هوامو داری

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1258
1274
برو تو اینستا پیج mamasiteخانم مامایی هست که میگه غیرممکنه کسی مثل شمارو درمان نکنه مامای معروفیه و ...

خانم اعظم خیابانی

زهرام😊😊.                                                            دانشجو مامایی

من عقدم رابطه کامل ندارم ولی حس میکنم منم واژینیسموس باشم 😐

یجا خوندم فقط باید از روان کننده استفاده کنی و خودتو شل کنی 

یه خانومی میگف یبار شوهرم بدون این ک بگه دخول کرد و من هیچی نفهمیدم چون همش تلقین و ترسه

چجوری شماها عاشق میشین من همش گشنم میشه                 کاربری قبلیم پوکید   

اگه هنوز تاپيك كاربر اذرنوش هستش بخونش درمانش رو كامل نوشته

دوستاي خوبم دعا كنيد يك نفر از گذشته ام كه سالها قبل خيلي هم دوستش داشتم اما انقد آزارم داد كه فقط ميخوام ديگه مزاحمم نشه بره از زندگيم عاشق يكي بشه..ما هيچوقت آينده اي نداشتيم ارزوهام بر باد رفت! اون بيماره گاهي مريضيش مياد سراغش نميفهمه كه داستان ما خيلي وقته تموم شده ! ديگه تحمل فشارهايي ك هر چند ماه يكبار بهم مياره ندارم 
1264

زیزم من تجربه شخصیمو میگم برات. منم مثل تو بودم هرچی دکتر رفتم و هرچقد کار کردم رو خودم نشد. خیلی درد داشتم. تا یه دکتر خدا خیرش بده برام پماد زایلا پی رو تجویز کرد. قبل رابطه میزدم داخل کلا بی جس میشد. دوسال استفاده کردم جرأت نداشتم بذارم کنار. تا بعد زایمان طبیعیم که دیگه اصلا درد ندارم اصلا

1241