2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خواهر شوهرام ماهن خدایی مادرشوهرم فرشته س پاگشام کردن ماه رمضون هم بهم میگن بیا یه هوایی به سرت بخوره چون یه شهر دیگه ن ولی یه دونه جاری دارم تهرانه پاگشا هم نکرد حتی مهمونی هم دادیم نیومد دیگه افطار پیشکش😂😂راحتم دوری و دوستی به معنای واقعی😊

میشه برا مامان شدنم صلوات بفرستید...
2728

نه بابا زدم به در پررویی اومدم الانم همونجام😂

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍
مادر شوهر من میگه من اصلا دعوت نمیکنم خودتون باید بی دعوت بیاید 😏

نه بابا سردیش نشه😂😂😂😂

خواهر شوهر من که حامله اس هفته قبل ازمایشش مثبت شده امروز اومده براش غذا درس کرده رفته به مهمونی دادن به ما نمیرسه 😂😂 خدایی خیلی لوسن شدن چندش نه تهوع داره نه لک لحاف تشک انداخته خوابیده بچه دومشم هس

نه بابا سردیش نشه😂😂😂😂 خواهر شوهر من که حامله اس هفته قبل ازمایشش مثبت شده امروز اومده براش غذا ...

مادرشوهر منم فقط بلده دختر و دامادشو دعوت کنه...

و بچه های دخترشو نگه داره..کم مونده از تخم های نوه هاشم بوس کنه وای شرمنده اینجوری حرف زدم..حرصم گرفت

ما خودمون میریم قبل افطار میگ میخام اش درس کنم میخورین 😬😬

ما میریم اینم بگم تو یک ساختمانیم چن باری رفتیم

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....