1265
1267
عنوان

سوال ممنوعه

515 بازدید | 49 پست

زندگی با مردی که هریک شب در میون......؟؟    

سخته؟   لطفا کاملا محترمانه و حفظ چهارچوبها بگین 

مسئله ای هست که  تامین نشدنش باعث اختلاف جدی بشه ؟ 

و سوال مهم تر اینکه    کسی مثه من که تو این وادیا نبوده یعنی(  مجردی سختش نبوده و پاک بوده و نخواسته ذهنشو مشغول کنه چون عقیده دارم دست خود آدمه چقدر به این نیازها میدون بده و درگیرش شه .    )   میتونه با اون آقا سازگار بشه ؟        اخه من خودم از خودم خبر ندارم تا چه حد هستم      

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

1279

یعنی یشب در میان رابطه؟؟!منظورته

👈عاشق که بشی حالت حال دل مجنونه دست خود آدم نیس فکرت همه جا اونه عاشق که بشی مست بوی نم بارونی چشماتو که میبندی تو خاطره هاتونی👉هواااااش...میزنه بسرت ولی دور وبرت چیزی جز جای خالیش نیس آدددددم...دل شو که بده مثل دیوونه ها دیگه هی چیزی حالیش نیس☝دی ماهی ام😀😀
8

اولش همه داغن 

بعد نرمال میشن

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

از خودت خبر نداری چطور از اقا خبر داری...تا تو رابطه نباشی که نمیشه فهمید شما یا اقا چطورین...منم مجردی مثل شما بودم..ولی به دوره مجردی اصلا ربطی نداره

در کویر سبز عشق این سخن از من بگیر!  مرگ تو مرگ من است پس تمنا میکنم هرگز نمیر  
1226

بستگی به طبع خودتون داره 

حتی خیلی از مردا تو دوران مجردی هم پاک بودن ولی تو ازدواج هرشب درخواست می کردن

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘

نه عزیزم تا هفته ای ۴ بار طبیعیه

ولی بیشتر ازین یجور بیماریه

ولی درکل نباید برنامه بذارید ک یک شب درمیون و این حرفا ... چون بعضی وقتا واقعا شرایط جور نیست😕

هَرجا هَوا مُطابِقِ مِیلَت نَشُد بُرو ...فَرقِ تُو با دِرَخت هَمین پایِ رَفتَن است ...!
1220