1147
1273

لنتی باز جا موندم😐

نی نی سایتی عزیز بیا ی چیزی در گوشت بگم 💚👇                  سخن مثل دامن دختراس هر چقد کوتاه تر باشه تاثیرگذاری و توجه به آن بیشتره پس کوتاه کامنت بزار ای هم وطن ای مسلمون ای عزیز دل خواهر ما اگه حوصله‌ی خوندن نوشته‌ی طولانی داشتیم اینجا پلاس نبودیم  میرفتیم مدرک میگرفتیم خیر سرمون  

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1279

من چقد امروز تاپیک نطرسنجی دیدم  

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
وای اره😂😂

هماهنگ نمیکنن بچه ها

قبلا شبا میزدن😐😐

نی نی سایتی عزیز بیا ی چیزی در گوشت بگم 💚👇                  سخن مثل دامن دختراس هر چقد کوتاه تر باشه تاثیرگذاری و توجه به آن بیشتره پس کوتاه کامنت بزار ای هم وطن ای مسلمون ای عزیز دل خواهر ما اگه حوصله‌ی خوندن نوشته‌ی طولانی داشتیم اینجا پلاس نبودیم  میرفتیم مدرک میگرفتیم خیر سرمون  
1281
1264
خخخخخخ همینو میگم حالا شب جمعه فرداشبه بساط هم شب پهن می شد

فرداشب از ۱۰ میام کمین میکنم واس اون تاپیکا😐😂

اقا يكي اون لا گفت بعدش ميخنده

توروخدا دليل خنده ت رو بگو

اخه شوهر منم ميخنده هربار ميپرسم جوابي نداره بده😐

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نظرسنجي اسم دخترم،ي دقه فقط وقتتون رو ميگيرهاينقد بعضيا اينجا حرص شون دراومده ك مدام پيگير تاپيكامونن روزي دوبار چك ميكنن تاپيكا رو 😂منتظرن ادم تاپيك خيانت بزنه بدبختي بزنه بي پولي برنه شوهر بد بزنه😂مرسي ك درگير مايي برو چيزي گيرت نمياد😂
1252