2726
عنوان

هنوز نیومده😔😔😔😔

291 بازدید | 13 پست

کلی ب همسرم اصرار کردم بریم مسافرت  تا قبول کرد دو روز اصفهان بودیم دیشب رسیدیم تهران امروز رفته بیرون هم بره خیاطی هم پیش دوستش از یازده صبح ک رفته بیرون هنوز نیومده الان بش زنگ زدم گفت میام تا یکی دو ساعت دیگه

خیلی ناراحتم چون من با کلی التماس اوردمش تهران ک بگردیم اما اون رفته دنبال گشت و گذار منو نبرده بعدم قرار بود شب بریم فرحزاد با داییم اینا(اومدیم خونه داییم)اما اون شب میاد و دیگه بیرون رفتن بی فایدس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوست ندارم باهاش دعوا کنم یا قهر کنم اما نمیدونم چه رفتاری بکنم ک پاشه بیاد الان بریم بیرون واقعا نا ...

زنگ بزن بگو یه مردی پشت دره میگه درو باز کن

بگو ترسیدم،،بیاااااااااااا،،وگرنه منو می‌بره

با داییت اینا نرو خودت همون اطرافو برو یکم بیرون دختر دایی داری با اون برو

ازدواج کردن خونه خودشونن.تازشم یکیش دکتره و شیفت اون یکیم هم نی نیشو ختنه کرده نمیتونه فعلا بیرون بیاد خودمم تنهایی بهم نمیچسبه بیرون رفتن😢همش با خودم میگم بعد چند سال همسرم باز اومده تهران بذارم با دوستش خوش بگذرونه اما خودم چی دایی و زنداییم ک بهشون گفتم فرحزاد بریم چی😢

ازدواج کردن خونه خودشونن.تازشم یکیش دکتره و شیفت اون یکیم هم نی نیشو ختنه کرده نمیتونه فعلا بیرون بی ...

زنگ بزن بهش بابا من ک اینطوری شدنی خودمو میزنم ب ناراحتی ک حوصلم سررفته و اینا

وای این کارش یکم بی ادبی به خانواده دایی شماست. مردا اگه اهل هر کاری هم بودن. تا چند سال پیش ادب و مردم داری رو رعایت می کردن. خیلی بد شده جامعه. فرهنگمون اومده پایین. بر می گرده بالاخره از بیرون حرص نخور.

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
زنگ بزن بهش بابا من ک اینطوری شدنی خودمو میزنم ب ناراحتی ک حوصلم سررفته و اینا

خودمو نمیزنم به ناراحتی... براش پیام فرستادم قرار بود با هم بریم بیرون اما همش تو خونه بودم امروز نوشته چشم نفسم ببخش

نه گفت میام نه گفت نمیام هیچیییی.حالم خیلی داغونه😢