2410
2553

يه سري از اقوام ما خيلي مذهبي هستن و سفره ي زن و مرد رو جدا ميندازن يا جدا ميشينن(به خودشون ربط داره و من خودم خيلي اينجوري راحتم)

شوهرم تو اينجور مهمونيا كه مياد خيلي خوب برخورد ميكنه و ادم فكر ميكنه بهش خيلي خوش گذشته ولي بعدش هي غر ميزنه من اينجوري خوشم نمياد اصلا من ديگه نميام اينجور مهمونياااا مثلا اومديم مهموني دلم ميخواد تو پيشم باشي و اين مسخره بازيااا چيه و.....

كلافم ميكنه اين رفتارش كه غز ميزنه ديگه هركي يه جوره ديگه 

نميشه هم نريم من فاميلامو دوس دارم چندساعت بخاطره من تحمل كنه

چجوري اينو ازش بخوام؟

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
حالا تنوع دیگه همش باید پیش شما باشه😐😐

والا

هي ميگه حوصلم سر ميره

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

تو خونه‌ی اقوام خودشون  خیلی هواتو داره؟!

مثلا حواسش کامل به شماست؟! خوراکتون، برخورد اطرافیان ؟!

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2714
تو خونه‌ی اقوام خودشون  خیلی هواتو داره؟! مثلا حواسش کامل به شماست؟! خوراکتون، برخورد اطرافیان ...

اره اونجا بشقابمونم يكيه اكثرا

همینکه اونحا خودشو کنترل میکنه و اکیه و همه قکر میکنن بهش خوش میگذره جای شکرش باقیه 😂

😂😂

راستش منم خوشم نمیاد از همچین مهمونی و کسل میشم  ولی مجبورباشم چندساعت تحمل میکنم برام  مهم نیست 

شمام به ایشون  بگو حالا اسمون که به زمین نمیاد اینام مدلشون اینه دیگه هروقت ما دعوتشون کردیم خونمون طبق میلمون مهمونی میدیم و این حرفا 

یکمی درکش کن یکمی هم ایشون اطرافیان شما رو درک کنه زندگی رو نباید زیادی سخت گرفت 

ما فقط یک خانواده خیلی مذهبی اونم از نوع مذهبی سیاسی داشتیم که دیگه امسال خودشون قطع رابطه کردن باهمه و هم خودشون خلاص شدن هم ما دیگه خیلی داشتیم اذیت میشدیم هر دوطرف

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
راستش منم خوشم نمیاد از همچین مهمونی و کسل میشم  ولی مجبورباشم چندساعت تحمل میکنم برام  مه ...

مرسي دوستم

درسته بايد منطقي بهش توضيح بدم🌈😙

2706