1265
1273

يه سري از اقوام ما خيلي مذهبي هستن و سفره ي زن و مرد رو جدا ميندازن يا جدا ميشينن(به خودشون ربط داره و من خودم خيلي اينجوري راحتم)

شوهرم تو اينجور مهمونيا كه مياد خيلي خوب برخورد ميكنه و ادم فكر ميكنه بهش خيلي خوش گذشته ولي بعدش هي غر ميزنه من اينجوري خوشم نمياد اصلا من ديگه نميام اينجور مهمونياااا مثلا اومديم مهموني دلم ميخواد تو پيشم باشي و اين مسخره بازيااا چيه و.....

كلافم ميكنه اين رفتارش كه غز ميزنه ديگه هركي يه جوره ديگه 

نميشه هم نريم من فاميلامو دوس دارم چندساعت بخاطره من تحمل كنه

چجوري اينو ازش بخوام؟

🌈🌈🌈🌈بيــــا قسمت كنيم دردي كه داري🌈💔❤️🌈🌈🌈كه تو كوچك دلي طاقت نداري🥺☺️🤗🌈🌈

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1226

تو خونه‌ی اقوام خودشون  خیلی هواتو داره؟!

مثلا حواسش کامل به شماست؟! خوراکتون، برخورد اطرافیان ؟!

یعسوب الدین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام: پس از من زمانی بر شما خواهد آمد که در آن زمان چیزی پنهان‌تر از #حق و آشکارتر از باطل نیست و چیزی زیادتر از #دروغ_بستن بر خداوند بلندمرتبه و رسولش وجود ندارد...       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه
1221
تو خونه‌ی اقوام خودشون  خیلی هواتو داره؟! مثلا حواسش کامل به شماست؟! خوراکتون، برخورد اطرافیان ...

اره اونجا بشقابمونم يكيه اكثرا

همینکه اونحا خودشو کنترل میکنه و اکیه و همه قکر میکنن بهش خوش میگذره جای شکرش باقیه 😂

😂😂

راستش منم خوشم نمیاد از همچین مهمونی و کسل میشم  ولی مجبورباشم چندساعت تحمل میکنم برام  مهم نیست 

شمام به ایشون  بگو حالا اسمون که به زمین نمیاد اینام مدلشون اینه دیگه هروقت ما دعوتشون کردیم خونمون طبق میلمون مهمونی میدیم و این حرفا 

یکمی درکش کن یکمی هم ایشون اطرافیان شما رو درک کنه زندگی رو نباید زیادی سخت گرفت 

ما فقط یک خانواده خیلی مذهبی اونم از نوع مذهبی سیاسی داشتیم که دیگه امسال خودشون قطع رابطه کردن باهمه و هم خودشون خلاص شدن هم ما دیگه خیلی داشتیم اذیت میشدیم هر دوطرف

حال متکلم از کلامش پیداست از کوزه همان برون تراود که دروست
راستش منم خوشم نمیاد از همچین مهمونی و کسل میشم  ولی مجبورباشم چندساعت تحمل میکنم برام  مه ...

مرسي دوستم

درسته بايد منطقي بهش توضيح بدم🌈😙

1263
اره اونجا بشقابمونم يكيه اكثرا

خب پس از دوست داشتنه

فقط هم با محبت درست میشه دادو قال نکن فایده نداره

راستی بشقاباتونم جدا کنید خوب نیست😖😖😖😖

یعسوب الدین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام: پس از من زمانی بر شما خواهد آمد که در آن زمان چیزی پنهان‌تر از #حق و آشکارتر از باطل نیست و چیزی زیادتر از #دروغ_بستن بر خداوند بلندمرتبه و رسولش وجود ندارد...       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه
خب پس از دوست داشته  فقط هم با محبت درست میشه دادو قال نکن فایده نداره راستی بشقاباتونم ...

من اصلااا بد دل نيستم😂

1252