2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم بی بی چکم دقیقا همرنگ تو شده منم سیکلام ۳۲ روزه اس فک کنم هنوز ۲۹ سیکلمم...نمیدونم دقیق‌‌. ...

من ازمایش دادم تازه رفتم جوابمو گرفتم.. بتام ۳۷۰ شده. تو هم برو ایشالا بارداری♥️♥️

2728
۵ ماه. اره بچه اولمه. تنبلی تخمدان داشتم باورم نمیشه باردار شدم😍😍

ی سؤال😁 تجربتو بگو واسه ما اقدامیا، سر تاریخ تخمک گزاریت اقدام میکردی از این مدلیا ک میگن هرشب هرشب یا ی شب درمیون،یا هروقت ک دلت خواس،اخه من بچه اولم بار اول گرفت،این یکی، دوماهه اقدامم،استرسم زیاده،نازایی گرفته باشم😭

من ازمایش دادم تازه رفتم جوابمو گرفتم.. بتام ۳۷۰ شده. تو هم برو ایشالا بارداری♥️♥️

ای جانم منم دارم میرم ....دعاکن برام...اگ باردار باشم تاریخامون یکی میشه‌...عین همیم

مبارکههههه😍😍😍

من فردا روز 28 پری هست بنظرت بی بی چک درست نشون میده؟ بی بی چک بذارم؟ 

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥

هروقت تایپیک بی بی بود میومدم همش موج مثبت وخوشحالی بود باعث شد تصمیم به حاملگی بگیرم حالا این ماه منم بی بی نشون میدم

💝بیست سال بعد بیشتر به خاطر کارهای نکرده ناراحت می شوید،تا کارهایی که انجام داده اید:وزن اول ۶۶/۹۰۰ وزن الان ۶۵/۵۰۰
ان شاالله به سلامتی این نه ماه و طی میکنی. من دوم تاریخم امروز میتونم بی بی چک بگیرم بزارم؟

مرسی عزیزم. ایشالا شما هم بارداری باهم این نه ماهو میگزرونیم..من دوروز قبل کذاشتم بعد نیم ساعت هاله افتاد ولی روز موعدم اینجوری شد.. ایشالا تو هم بارداری.. 

عزیزم منم بی بی چکم دقیقا همرنگ تو شده منم سیکلام ۳۲ روزه اس فک کنم هنوز ۲۹ سیکلمم...نمیدونم دقیق‌‌. ...

عزیزم خداروشکر ..عکس بی بی چکتو میفرستی منم 26 آذر سقط شد و پوچ بود ..هنوز منتظرم

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...
2706