2726
۵ ماه. اره بچه اولمه. تنبلی تخمدان داشتم باورم نمیشه باردار شدم😍😍

ایشالا ب سلامتی 😍😍😍❤❤

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جانم مبارک باشه

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
2728
تاریخ اخرین پریودت کی بود؟ چند روز بگذره مثبت میشه؟ من فردا تاریخ پریودمع اگه نشدم میشه همون روز بزن ...

۳۰ فروردین. من دوروز قبل تاریخ پریودم گذاشتم بعد نیم ساعت یه هاله کمرنگ افتاد ولی روز موعدم اینجوری شد

خیلی مبارکه تورو خدا برا منم دعا کن.

به بدترین شکل ممکن غمگینم... یعنی میشه یه روزی حالم خوب بشه... دوتا چایی بریزم یکی برای خودم یکی برای همسرم... یعنی میشه خدا... دوباره کنار هم باشیم...خدایا تورا به حرمت حسین گناهامونو ببخش و گره از مشکلاتموم خودت باز کن.

ای جانم مبارکت باشه عزیزم.برا منم دعا کن 5 ساله در انتظار معجزه ام از سمت خدا....انقد دوسدارم این لحظه رو ببینم ک بیبی چک مثبت میشه  

خدا ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری...همه صاحب اولاد بشن صلوات.
2706