1421
1411
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 87 پست

هروقت تایپیک بی بی بود میومدم همش موج مثبت وخوشحالی بود باعث شد تصمیم به حاملگی بگیرم حالا این ماه منم بی بی نشون میدم

💝بیست سال بعد بیشتر به خاطر کارهای نکرده ناراحت می شوید،تا کارهایی که انجام داده اید:وزن اول ۶۶/۹۰۰ وزن الان ۶۵/۵۰۰
ان شاالله به سلامتی این نه ماه و طی میکنی. من دوم تاریخم امروز میتونم بی بی چک بگیرم بزارم؟

مرسی عزیزم. ایشالا شما هم بارداری باهم این نه ماهو میگزرونیم..من دوروز قبل کذاشتم بعد نیم ساعت هاله افتاد ولی روز موعدم اینجوری شد.. ایشالا تو هم بارداری.. 

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مراقب فندق تو دلم باش♥️♥️
ان شاالله همه منتظرا مامان بشن ناخواسته هم که منجر به سقط میشه ان شاالله خدا بهشون نده     ...

ایشالا عزیزم♥️♥️

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

عزیزم منم بی بی چکم دقیقا همرنگ تو شده منم سیکلام ۳۲ روزه اس فک کنم هنوز ۲۹ سیکلمم...نمیدونم دقیق‌‌. ...

عزیزم خداروشکر ..عکس بی بی چکتو میفرستی منم 26 آذر سقط شد و پوچ بود ..هنوز منتظرم

این محرم حاجتمو میگیرم
1390
ی سؤال😁 تجربتو بگو واسه ما اقدامیا، سر تاریخ تخمک گزاریت اقدام میکردی از این مدلیا ک میگن هرشب هرشب ...

من الان پنج ماهه اقدامم. ماه های اول فقط سر تازیخ تخمگ گذاری بود ولی این ماه بعد از تموم شدن پریودم هفته اول دوشب در میون بود ولی اون هفته ای که محدوده تخمک گذاری بود یه شب در میون اقدام کرددیم. ماه های اول کیت تخمک گذاری میذاشتم ولی این ماه اصلا نذاشتم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای جانم منم دارم میرم ....دعاکن برام...اگ باردار باشم تاریخامون یکی میشه‌...عین همیم

ایشالا عزیزم. خبرشو بهم بده♥️♥️ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم 8 ماهه اقدامم هنوز نشده سونو و ازمایشامم خوبه انشالله این ماه بشه 21 خرداد موعومه دیروز تخمک گذاریم بود سمت چپم خیلی درد میکرد ترشح هم داشتم نمیدونم چرا 

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚
مرس عزیزم. ایشالا به زودی خبرای خوب میگیری.. منم با تنبلی تخمدان باورم نمیشه باردار شدم

مبارک باشه گلم داروی گیاهی یا شیمیایی استفاده کردی؟

این محرم حاجتمو میگیرم
1394

[QUOTE=90988792]عزیزم من با دیدن این پست ترغیب شدم برم بی بی چک‌ بگیرم همین الان. میخوام‌بدونم برا من ک فردا موعدمه ...[/QUOTE

ای جانم ایشالا بارداری.. واسه هر کس فرق داره واسه من که دو روز قبل موعد بعد نیم ساعت هاله افتاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من الان پنج ماهه اقدامم. ماه های اول فقط سر تازیخ تخمگ گذاری بود ولی این ماه بعد از تموم شدن پریودم ...

شما که تنبلی داشتین پریوداتون منظم بود؟قرص خاصی نمیخوردی برا تنبلی؟

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘
من الان پنج ماهه اقدامم. ماه های اول فقط سر تازیخ تخمگ گذاری بود ولی این ماه بعد از تموم شدن پریودم ...

خیلییی مبارکت باشه،ایشالا همه مون مخصوصا مامان اولیا تا عید فطر لبامون خندون بشه،سر بچه اولمم عید فطر از دادم،اصلا نمیدونستم بی بی چک چیه،فقط میدونستم9روز عقب انداختم

مرس عزیزم. ایشالا به زودی خبرای خوب میگیری.. منم با تنبلی تخمدان باورم نمیشه باردار شدم

عزیزم واسه منم دعا کن تنبلی دارم دعا کن زود مامان شم

خدایا من میدونم که تو هوامو داری
1387
۵ ماه. اره بچه اولمه. تنبلی تخمدان داشتم باورم نمیشه باردار شدم😍😍

تبریککککککک

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
داری میای؟پاقدمت مبارک پسرم عزیزدل مامان❤❤❤❤❤❤
هروقت تایپیک بی بی بود میومدم همش موج مثبت وخوشحالی بود باعث شد تصمیم به حاملگی بگیرم حالا این ماه م ...

ایشالا عزیزم. من چهارساله عروسی کردم چند ماهیه حس میکنم امادم واسه نی نی داشتن. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانما علائمتون هم بگین

من که هیچ علائمی نداشتم واسه همین فکر نمیکردم باردار باشم. فصط از دیروز یکم سینه هام درد میکرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مبارکه عزیزممممم😁😁😁😁😁😁یاد خودم افتادم از خوشحالی دستام میلرزید فوری تایپک زدم 😄😄😄😄😄

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد گل پسرمه ...عشق زندگی مامان وبابایی  خیلی دوست داریم ثمره عشقمون❤
من که هیچ علائمی نداشتم واسه همین فکر نمیکردم باردار باشم. فصط از دیروز یکم سینه هام درد میکرد

ی سوال از زمان نزدیکی چند روز باید بگزره که بی بی نشون بده؟

💝بیست سال بعد بیشتر به خاطر کارهای نکرده ناراحت می شوید،تا کارهایی که انجام داده اید:وزن اول ۶۶/۹۰۰ وزن الان ۶۵/۵۰۰
1391