2410
2553
عنوان

بدترین دوراهی زندگی مشترکم

| مشاهده متن کامل بحث + 1100 بازدید | 81 پست

چجوری وارد شدی الان همه میخوان برن واتساپ شوهرشون خخخ

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خجالتم نمیکشن اه اه

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

بنظرم اون تیکه اش رو قپی اومده!

ولی بهش نگو هکش کردی،مردا کلا همیشه طلبکارن

تهش بگو یه نفر از چتاتون واسم اسکرین فرستاده😓

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2714

ما شش ساله ازدواج کردیم بچه هم نداریم خیلی حالم بده،دلم میخواد برم محل کارش جلوی همکاراش بزنم تو دهنش،من بهترین روزای زندگیمو پاش گذاشتم و اون فقط هرزگی کرده اصلا خدا میدونه چه بیماری هایی که از اون زنا گرفته تا حالا...خیلی حالم بده بچه ها اینقدر گریه کردم که بالا اوردم،چکار کنمممم

بابا ساده‌های عزیزم یک‌ربع ساعت بیشتر نیست عضو شده 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
واتس اپ روگوشی خودت نصب کن بجای شماره خودت شماره اونوبزن بعدکده ک واسه گوشی شوهرت اومدخودت سریع وارد ...

شوهر که نیس دوس پسرمه دسترسی به گوشیش ندارم....😢😢😢😢

واسه‌ازدواجم‌ صلوات بفرستید لطفا
ما شش ساله ازدواج کردیم بچه هم نداریم خیلی حالم بده،دلم میخواد برم محل کارش جلوی همکاراش بزنم تو دهن ...

پاشو جمع کن برو خونه بابات بهش نگو 

بزار بیاد بیفته به پات 

بگو فقط طلاق 

اون موقع بهش بگو 

نزار کسی بفهمه

2706