2703
2553
عنوان

بدترین دوراهی زندگی مشترکم

1100 بازدید | 81 پست

سلام،من چندماهه تونستم با موبایل خودم وارد واتس اپ شوهرم بشم، میدونم کار بدی کردم ولی واقعا رفتارش مشکوک بود، این مدت اتفاق خاصی نیفتاد ولی امروز حدود چهارساعت با یه خانوم چت میکرد و حرفهای وحشتناک جنسی میزد....ظاهرا همو ندیدن و فقط تماس مجازی بوده ولی یجا خانومه ازش پرسید بعد از ازدواجت با کسی رابطه جنسی حضوری داشتی؟شوهرمم گفت آره!! خیلی حالم بده خیلی گریه کردم همش به خودم میگه شاید قضیه یچیز دیگست! بگم به شوهرم؟ شما جای من بودید چکار می‌کردید؟ خیلی داغونم...اصلا نمیدونم این زنه از کجا پیدا شده، اصلا نمیدونم چکار کنم خیلی گیجم.... به شوهرم بگم هکش کرده بودم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

یه حسی بهم میگه تاپیک سرکاریه

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

امیدوارم تحت تاثیر تاپیک یلدا تاپیک سرکاری نباشه 

سخت بشه به تاپیکت اعتماد کرد

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
وارد واتس آپ بشی از گوشیش پاک میشه خوشتیپ!!!

تاپیک سرکاریه بابا..شور تاپیک خیانتو دراوردن دیگه اه

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2706