1345
1353
عنوان

بدترین دوراهی زندگی مشترکم

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 81 پست

بنظرم اون تیکه اش رو قپی اومده!

ولی بهش نگو هکش کردی،مردا کلا همیشه طلبکارن

تهش بگو یه نفر از چتاتون واسم اسکرین فرستاده😓

میگویَد این همه اذیتَت کردم،باز رهایَم نکردی؟گفتم یکبار دیر به مدرسه رسیدم. هیچ کَس در حیاط نبود. آقایِ ناظم به سمتَم آمد و تَرکِه‌اش را بالا گرفت. بعد با اَبرو اشاره کرد که دستم را جلو بیاورم.ترکه‌یِ اول، ترکه‌ی دوم، ترکه‌ی سوم ..گریه‌ام گرفت .. هیچ کس نبود، پاهایِ ناظِم را بغل کردم ..کسی را بغَل کرده بودم که داشت آزارَم میداد ....          (اللّهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم)                                                     من به مرگی فکر می کنم که زندگی هدیه میده🌱...مــن،یه حامیِ اهدای عضوم.

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

ما شش ساله ازدواج کردیم بچه هم نداریم خیلی حالم بده،دلم میخواد برم محل کارش جلوی همکاراش بزنم تو دهنش،من بهترین روزای زندگیمو پاش گذاشتم و اون فقط هرزگی کرده اصلا خدا میدونه چه بیماری هایی که از اون زنا گرفته تا حالا...خیلی حالم بده بچه ها اینقدر گریه کردم که بالا اوردم،چکار کنمممم

فقط بگو چطور  مال اونو نصب کردی؟منم میخام

واتس اپ روگوشی خودت نصب کن بجای شماره خودت شماره اونوبزن بعدکده ک واسه گوشی شوهرت اومدخودت سریع وارد کن توی گوشی شوهرجونتم پیامک کدو پاک کن

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍😍😍دلبندم!بندبنددلت رابخدایی بسپارک بیشترازمن هوایت رادارد😘😘😘
1350

بابا ساده‌های عزیزم یک‌ربع ساعت بیشتر نیست عضو شده 

یعسوب الدین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام: پس از من زمانی بر شما خواهد آمد که در آن زمان چیزی پنهان‌تر از #حق و آشکارتر از باطل نیست و چیزی زیادتر از #دروغ_بستن بر خداوند بلندمرتبه و رسولش وجود ندارد...       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه        شیعه‌ی حیدری‌ام الحمدالله😍
واتس اپ روگوشی خودت نصب کن بجای شماره خودت شماره اونوبزن بعدکده ک واسه گوشی شوهرت اومدخودت سریع وارد ...

شوهر که نیس دوس پسرمه دسترسی به گوشیش ندارم....😢😢😢😢

چهارسال عاشقت بودم بعد چهار سال؛ خیانتت؛ سرد بودنت نابودم کرد😢..ولی من قوی تر از اونیم که بخاطر تو از پا دربیام💪.ولی تو تا آخر عمرت حسرت یه زن عاشق و وفادار به دلت میمونه.خودتم میدونی هیچکسی نه به اندازه من دوست داره و نه بهت وفادار میمونه
ما شش ساله ازدواج کردیم بچه هم نداریم خیلی حالم بده،دلم میخواد برم محل کارش جلوی همکاراش بزنم تو دهن ...

ریلکس باش فعلا ببین دوباره چی ازش سرمیزنه چن روز شاید دروغ گفته ب اوزن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما شش ساله ازدواج کردیم بچه هم نداریم خیلی حالم بده،دلم میخواد برم محل کارش جلوی همکاراش بزنم تو دهن ...

پاشو جمع کن برو خونه بابات بهش نگو 

بزار بیاد بیفته به پات 

بگو فقط طلاق 

اون موقع بهش بگو 

نزار کسی بفهمه

تا صبح که بیدارم                                                   دل دستِ کی دارم.                                                 خودش میدونه به اون دیوونه وابستگی داااارَم😍
1307
واتس اپ روگوشی خودت نصب کن بجای شماره خودت شماره اونوبزن بعدکده ک واسه گوشی شوهرت اومدخودت سریع وارد ...

به همین راحتی!تلگرامم اینجوریه؟

اگه پست کم میذارم...دلیل بر غیرفعال بودنم‌ نیست....   خدا شاهده میترسم وابستم شین     
شوهر که نیس دوس پسرمه دسترسی به گوشیش ندارم....😢😢😢😢

یه جوری یه لحظه کش برو تاکد واتس اپ اومد واسش سریع بزن توگوشیت بعدپیامک کدو ماک کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1288

اول بگو واتساپ و چطوری هک کردی 

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞

کاری نداره.  هک کردن واتس اپ،وارد سایت  web what's app میشی و با گوشی شوهرت بارکدی که میاد رو اسکن میکنی،توی گوشی شوهرت باید بری قسمت واتس اپ وب

دروغ نمیگم بخدا حالم خیلی بده چکار کنممممممم

والا من همچین چیزی ازش ببینم نمیتونم تحمل کنم ببینم بعدش چه حرکتی میزنه همون موقع جرش میدم 

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞
1335