1147
1292
عنوان

بدترین دوراهی زندگی مشترکم

1075 بازدید | 81 پست

سلام،من چندماهه تونستم با موبایل خودم وارد واتس اپ شوهرم بشم، میدونم کار بدی کردم ولی واقعا رفتارش مشکوک بود، این مدت اتفاق خاصی نیفتاد ولی امروز حدود چهارساعت با یه خانوم چت میکرد و حرفهای وحشتناک جنسی میزد....ظاهرا همو ندیدن و فقط تماس مجازی بوده ولی یجا خانومه ازش پرسید بعد از ازدواجت با کسی رابطه جنسی حضوری داشتی؟شوهرمم گفت آره!! خیلی حالم بده خیلی گریه کردم همش به خودم میگه شاید قضیه یچیز دیگست! بگم به شوهرم؟ شما جای من بودید چکار می‌کردید؟ خیلی داغونم...اصلا نمیدونم این زنه از کجا پیدا شده، اصلا نمیدونم چکار کنم خیلی گیجم.... به شوهرم بگم هکش کرده بودم؟

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

فقط بگو چطور  مال اونو نصب کردی؟منم میخام

چهارسال عاشقت بودم بعد چهار سال؛ خیانتت؛ سرد بودنت نابودم کرد😢..ولی من قوی تر از اونیم که بخاطر تو از پا دربیام💪.ولی تو تا آخر عمرت حسرت یه زن عاشق و وفادار به دلت میمونه.خودتم میدونی هیچکسی نه به اندازه من دوست داره و نه بهت وفادار میمونه
1279
1320

امیدوارم تحت تاثیر تاپیک یلدا تاپیک سرکاری نباشه 

سخت بشه به تاپیکت اعتماد کرد

یعسوب الدین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام: پس از من زمانی بر شما خواهد آمد که در آن زمان چیزی پنهان‌تر از #حق و آشکارتر از باطل نیست و چیزی زیادتر از #دروغ_بستن بر خداوند بلندمرتبه و رسولش وجود ندارد...       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه        شیعه‌ی حیدری‌ام الحمدالله😍
1226
آره میشه واتساپم

چجوری؟

چهارسال عاشقت بودم بعد چهار سال؛ خیانتت؛ سرد بودنت نابودم کرد😢..ولی من قوی تر از اونیم که بخاطر تو از پا دربیام💪.ولی تو تا آخر عمرت حسرت یه زن عاشق و وفادار به دلت میمونه.خودتم میدونی هیچکسی نه به اندازه من دوست داره و نه بهت وفادار میمونه
1280