1147
1292
عنوان

بدترین دوراهی زندگی مشترکم

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 81 پست

شما اگه میخوای طلاق بگیری، به روی شوهرت بیار

اما اگه میخوای باز بشینی زندگی کنی اصلا بعش نگو و خودتو یبک نکن و بگذار یه حرمتی بینتون باقی بمونه

درک خواسته های من برات مشکله، عیبی نداره، قرار نیست همه جنگجو و با اراده باشن.
شما الاحمایت خانواده رودارید وراه برگشت دارید ؟

من شش سال زندگی نکردم که یک شبه همه چیزو خراب کنم من رو این زندگی حساب کردم،از بیست سالگی زحمت کشیدم پاش و انرژی گذاشتم

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

بابا هک نکنید ، کردید نیایید بگید  والا بلا کار خوبی نیست

میگم شوهر من که گوشیش سادس همیشه هم روی زمین هست بیرون بره هم گوشیش میمونه زمین.چطوری مچشو بگیرم؟خسته شدیم از بس حرف خیانت شندیدیم

1279
بنظرم اون تیکه اش رو قپی اومده! ولی بهش نگو هکش کردی،مردا کلا همیشه طلبکارن تهش بگو یه نفر از چتات ...

خودمم حس میکنم دروغ گفت اونو،،،،یعنی الان بگم یکی تو تل اینا رو فرستاد و بعد دلیت اکانت کرد،خوبه؟ اون باید بفهمه که من خوندم چت ها رو،یه وقت نزنه زیرش بگه چت ها ساختگیه؟ به زنه زنگ بزنم بپرسم جریان چیه؟

میگم شوهر من که گوشیش سادس همیشه هم روی زمین هست بیرون بره هم گوشیش میمونه زمین.چطوری مچشو بگیرم؟خست ...

من سه روزه بخاطر یلدا آرامش ندارم 

میخوام ی فحش سنگین به خودم بدم اگه بار دیگه برم تو تاپیک خیانت .

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید برای هم نور امیدی باشیم ...
میگم شوهر من که گوشیش سادس همیشه هم روی زمین هست بیرون بره هم گوشیش میمونه زمین.چطوری مچشو بگیرم؟خست ...

ول کن با ۹۰ درصد تاپیکا دروغه بعدم حالا بنده خدا برو بپیچ به پاش خوبه ک گوشی هم دست نمیگیره

1320
خودمم حس میکنم دروغ گفت اونو،،،،یعنی الان بگم یکی تو تل اینا رو فرستاد و بعد دلیت اکانت کرد،خوبه؟ او ...

الان زنه هم میاد راست و حسینی جریانو واست میگه😐

دلت خوشه عزیزم،معلومه هر دو انکار می کنن

بستگی به شرایط خودت داره،اگه فقط میخوای جدی برخورد کنی و یه شانس دوباره بهش بدی،بنظرم سفت و سخت پیگیرش باش،جوری که نتونه بزنه زیرش یا حاشا کنه

میگویَد این همه اذیتَت کردم،باز رهایَم نکردی؟گفتم یکبار دیر به مدرسه رسیدم. هیچ کَس در حیاط نبود. آقایِ ناظم به سمتَم آمد و تَرکِه‌اش را بالا گرفت. بعد با اَبرو اشاره کرد که دستم را جلو بیاورم.ترکه‌یِ اول، ترکه‌ی دوم، ترکه‌ی سوم ..گریه‌ام گرفت .. هیچ کس نبود، پاهایِ ناظِم را بغل کردم ..کسی را بغَل کرده بودم که داشت آزارَم میداد ....          (اللّهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم)
1226
ول کن با ۹۰ درصد تاپیکا دروغه بعدم حالا بنده خدا برو بپیچ به پاش خوبه ک گوشی هم دست نمیگیره

نه اونقد حرف از خیانت میزنن بعضی وقتا با خودم درگیرم که چرا به شوهرم شک نمیکنم چرا کنترلش نمیکنم

چرا،از همش اسکرین گرفتم، یعنی بگم هکش کرده بودم؟اینجوری من مقصر نشم!!!

میشه یکی از اسکرینارو بزاری اینجا 

باور کن تاپیکای سرکاری زیادن سخت میشه اعتماد کرد

یعسوب الدین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام: پس از من زمانی بر شما خواهد آمد که در آن زمان چیزی پنهان‌تر از #حق و آشکارتر از باطل نیست و چیزی زیادتر از #دروغ_بستن بر خداوند بلندمرتبه و رسولش وجود ندارد...       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه        شیعه‌ی حیدری‌ام الحمدالله😍
الان زنه هم میاد راست و حسینی جریانو واست میگه😐 دلت خوشه عزیزم،معلومه هر دو انکار می کنن بستگی به ...

چجوری برخورد کنم؟وقتی داشت با زنه چت میکرد زنگ زدم انننننقدر ریلکس برخورد کرد که یه لحظه باورم شد اتفاقی نیفتاده!

من میخوام اصلا راه حاشا نداشته باشه ، بگم یکی فرستاده قطعا میگه چت ساختگیه....

1290