1265
1254
عنوان

بدترین دوراهی زندگی مشترکم

1073 بازدید | 81 پست

سلام،من چندماهه تونستم با موبایل خودم وارد واتس اپ شوهرم بشم، میدونم کار بدی کردم ولی واقعا رفتارش مشکوک بود، این مدت اتفاق خاصی نیفتاد ولی امروز حدود چهارساعت با یه خانوم چت میکرد و حرفهای وحشتناک جنسی میزد....ظاهرا همو ندیدن و فقط تماس مجازی بوده ولی یجا خانومه ازش پرسید بعد از ازدواجت با کسی رابطه جنسی حضوری داشتی؟شوهرمم گفت آره!! خیلی حالم بده خیلی گریه کردم همش به خودم میگه شاید قضیه یچیز دیگست! بگم به شوهرم؟ شما جای من بودید چکار می‌کردید؟ خیلی داغونم...اصلا نمیدونم این زنه از کجا پیدا شده، اصلا نمیدونم چکار کنم خیلی گیجم.... به شوهرم بگم هکش کرده بودم؟

واتس اپم ميشه مگه؟

دوستاي خوبم دعا كنيد يك نفر از گذشته ام كه سالها قبل خيلي هم دوستش داشتم اما انقد آزارم داد كه فقط ميخوام ديگه مزاحمم نشه بره از زندگيم عاشق يكي بشه..ما هيچوقت آينده اي نداشتيم ارزوهام بر باد رفت! اون بيماره گاهي مريضيش مياد سراغش نميفهمه كه داستان ما خيلي وقته تموم شده ! ديگه تحمل فشارهايي ك هر چند ماه يكبار بهم مياره ندارم 

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

فقط بگو چطور  مال اونو نصب کردی؟منم میخام

چهارسال عاشقت بودم بعد چهار سال؛ خیانتت؛ سرد بودنت نابودم کرد😢..ولی من قوی تر از اونیم که بخاطر تو از پا دربیام💪.ولی تو تا آخر عمرت حسرت یه زن عاشق و وفادار به دلت میمونه.خودتم میدونی هیچکسی نه به اندازه من دوست داره و نه بهت وفادار میمونه
1258
1274

فكر كنم با كامپيوتر فقط ميشه نصب كرد اونم يكبار مصرف عست ورودش

دوستاي خوبم دعا كنيد يك نفر از گذشته ام كه سالها قبل خيلي هم دوستش داشتم اما انقد آزارم داد كه فقط ميخوام ديگه مزاحمم نشه بره از زندگيم عاشق يكي بشه..ما هيچوقت آينده اي نداشتيم ارزوهام بر باد رفت! اون بيماره گاهي مريضيش مياد سراغش نميفهمه كه داستان ما خيلي وقته تموم شده ! ديگه تحمل فشارهايي ك هر چند ماه يكبار بهم مياره ندارم 

امیدوارم تحت تاثیر تاپیک یلدا تاپیک سرکاری نباشه 

سخت بشه به تاپیکت اعتماد کرد

یعسوب الدین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام: پس از من زمانی بر شما خواهد آمد که در آن زمان چیزی پنهان‌تر از #حق و آشکارتر از باطل نیست و چیزی زیادتر از #دروغ_بستن بر خداوند بلندمرتبه و رسولش وجود ندارد...       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه
1226
آره میشه واتساپم

چجوری؟

چهارسال عاشقت بودم بعد چهار سال؛ خیانتت؛ سرد بودنت نابودم کرد😢..ولی من قوی تر از اونیم که بخاطر تو از پا دربیام💪.ولی تو تا آخر عمرت حسرت یه زن عاشق و وفادار به دلت میمونه.خودتم میدونی هیچکسی نه به اندازه من دوست داره و نه بهت وفادار میمونه
1241